Menu
FANZINE.cz
Technologie

Podívejte se na nejhezčí holky z conů. Převlékají se za hrdinky z her i filmů

Martin Mašek

Martin Mašek

21. 9. 2011

Blizzcon 2008 cosplay!Fotogalerie!Na každém conu se najde partička lidí, kteří svoji milovanou modlu přenesou až do reálného života a stvoří tak někdy i věrné kopie. Cosplay, neboli costume play, se věnují i holky! Podívejte se na ty nejlepší z nich!

Kostým princezny Lei z Hvězdných válek patří mezi jedny z nejrajcovnějších, Zdroj: bioware.com

Osobně, za nejkrásnější ženský cosplay považuji převlek za princeznu Leiu Hvězdných válek, když ležela vedle Jabby the Hutta ve zlatavých bikinkách. Kdo z nás o takové roštěné nesnil. Ale teď nás zajímá herní svět. Čím novější je grafika, tím hezčí jsou i virtuální buchty a tím zajímavější jsou pak jejich napodobitelky na conech.

Fotogalerie Dead Island: Podívejte se na nejlepší zombie „roštěnky“ z ostrova Banoi

Hlavně kolem Warcraftu, Mass Effectu a Dragon Age se točí asi nejvíc těchto ztělesnění dokonalé krásy, kterou lze vidět jen na monitorech. Temné elfky, Morrigan, Leilany nebo i assarijky, Mirandy a mnohé další se staly oblíbenou předlohou a jejich cosplay dvojnice jsou čím dál krásnější. A čím blíž tím, no, přinejmenším ohromující, že, pánové.

Kdo by se chtěl pokochat víc, stačí zajít na facebookové stránky Dragon Age nebo Mass Effectu. Celkem pravidelně přidávají fotky krásných cosplay slečen.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na nejhezčí holky z conů. Převlékají se za hrdinky z her i filmů

Hide picture