×
FANZINE.cz

Podívejte se na nejhezčí holky z conů. Převlékají se za hrdinky z her i filmů

Blizzcon 2008 cosplay!Fotogalerie!Na každém conu se najde partička lidí, kteří svoji milovanou modlu přenesou až do reálného života a stvoří tak někdy i věrné kopie. Cosplay, neboli costume play, se věnují i holky! Podívejte se na ty nejlepší z nich!

Kostým princezny Lei z Hvězdných válek patří mezi jedny z nejrajcovnějších, Zdroj: bioware.com

Osobně, za nejkrásnější ženský cosplay považuji převlek za princeznu Leiu Hvězdných válek, když ležela vedle Jabby the Hutta ve zlatavých bikinkách. Kdo z nás o takové roštěné nesnil. Ale teď nás zajímá herní svět. Čím novější je grafika, tím hezčí jsou i virtuální buchty a tím zajímavější jsou pak jejich napodobitelky na conech.

Fotogalerie Dead Island: Podívejte se na nejlepší zombie „roštěnky“ z ostrova Banoi

Hlavně kolem Warcraftu, Mass Effectu a Dragon Age se točí asi nejvíc těchto ztělesnění dokonalé krásy, kterou lze vidět jen na monitorech. Temné elfky, Morrigan, Leilany nebo i assarijky, Mirandy a mnohé další se staly oblíbenou předlohou a jejich cosplay dvojnice jsou čím dál krásnější. A čím blíž tím, no, přinejmenším ohromující, že, pánové.

[album: https://www.topzine.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/TaH-cosplay/]

Kdo by se chtěl pokochat víc, stačí zajít na facebookové stránky Dragon Age nebo Mass Effectu. Celkem pravidelně přidávají fotky krásných cosplay slečen.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..