Menu
FANZINE.cz
Hry

Podívejte se na nejoblíbenější hry na PS4

Velice oblíbenou herní konzolí je bezpochyby PlayStation 4 od japonského výrobce Sony Interactive Entertainment. PlayStation 4 se stal druhou nejprodávanější herní konzolí v historii, a to hned po modelu PlayStation 2. Pokud si chcete zahrát nějakou dobrou hru, přečtěte si následující řádky.

GTA 5

Dostaňte se ve hře do volného a obrovského světa, ve kterém si zahrajete za více postav. GTA 5 přináší další příběhy, vylepšený bojový systém, ale i speciální vozidla, a tak můžete jezdit nejen na kole, klidně i na motorce, čtyřkolce či vodním skútru. Pokud se odvážíte, nastoupíte i do vrtulníku a letadla.

GTA 5 není žádná minutová oddechovka. Samotný děj vás vtáhne natolik, že u hry vydržíte klidně i několik hodin.

Spiderman

Dobrodružství slibují i hry Spiderman na PS4. Zachraňte New York v masce Spidermana. Hlavním hrdinou není nikdo jiný než Peter Parker. V jedné hře na vás čeká originální příběh, jenž se ještě ani neobjevil v žádném filmu. Bojujte se zločinci, zachraňte nevinné. Samotný New York je graficky perfektně zpracovaný do nejmenších detailů.

Red Dead Redemption 2

Pokud patříte mezi milovníky divokého západu, zahrajte si Red Dead Redemption. Děj se odehrává v roce 1899 v Americe. Hra s epický příběhem začíná tím, že se ve městě Blackwater odehraje vloupačka, která se nakonec zvrtne. Budete mít v patách federální agenty, ale to vám nebude bránit v tom, abyste loupili, kradli a probojovali se drsným americkým vnitrozemím.

Na PlayStation 4 existuje celá řada her. Oddechnete si třeba u Crashe Bandicoot, adrenalin vám do krve nalije Need for Speed Heat. O akci není nouze ve Far Cry 5 a pro děti jsou připraveny hry s námětem lega. Podívejte se do pestré nabídky internetového obchodu Prokonzole.cz, kde najdete kromě her na PS4 také na ostatní konzole, jako jsou Nintendo, Xbox a podobně.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Podívejte se na nejoblíbenější hry na PS4

Hide picture