×
FANZINE.cz

Podívejte se na Plantbook. Počítač budoucnosti dobíjený vodou!

PlantbookDesignéři Seunggi Baek a Hyerim Kim ukázali na serveru yankodesign.com svoji vizi světu. Jmenuje se Plantbook a jde o mobilní trubičku, z které vytáhnete dva dotykové displeje a můžete tvořit. Když se vybije, tak si jednoduše seženete vázu s vodou a na chvíli ho ponoříte do ozdravné lázně.

Plantbook
Plantbook, Zdroj: yankodesign.com

Přístroj by měl likvidovat vše, co je stejně veliké, přenosné a dotykové. Což znamená iPad, HTC a všechny další tablety s OS Android. A opravdu má čím. Budete-li chtít tablet, vysunete jen jeden displej. Je libo i klávesnice? Není problém. Vytáhnete i druhý a dostanete i přepychovou dotykovou klávesku.

Čtěte také naší recenzi hry Harry Potter a Relikvie smrti II!

Až se Plantbook vybije, tak ho zaklapnete do oválného stavu a jednou stranou ponoříte do vody. Odstartuje elektrolýza, přístroj se nabije díky vodíku a horní stranou začne vystupovat kyslík. Stav nabití ukazuje LED lístek, který se při plném stavu baterií rozzáří zeleně. Důmyslné.

Nabijení Plantbooku
Důmyslné nabíjení

Jde zatím jen o koncept a další informace jsou nejasné, ale jakkoli to zní neuvěřitelně, tak si vzpomeňte, kolik takových na první pohled nereálných konceptů se v dnešní době již normálně používá.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..