Menu
FANZINE.cz
Technologie

Podívejte se na Plantbook. Počítač budoucnosti dobíjený vodou!

Redakce

Redakce

27. 7. 2011

PlantbookDesignéři Seunggi Baek a Hyerim Kim ukázali na serveru yankodesign.com svoji vizi světu. Jmenuje se Plantbook a jde o mobilní trubičku, z které vytáhnete dva dotykové displeje a můžete tvořit. Když se vybije, tak si jednoduše seženete vázu s vodou a na chvíli ho ponoříte do ozdravné lázně.

Plantbook

Plantbook, Zdroj: yankodesign.com

Přístroj by měl likvidovat vše, co je stejně veliké, přenosné a dotykové. Což znamená iPad, HTC a všechny další tablety s OS Android. A opravdu má čím. Budete-li chtít tablet, vysunete jen jeden displej. Je libo i klávesnice? Není problém. Vytáhnete i druhý a dostanete i přepychovou dotykovou klávesku.

Čtěte také naší recenzi hry Harry Potter a Relikvie smrti II!

Až se Plantbook vybije, tak ho zaklapnete do oválného stavu a jednou stranou ponoříte do vody. Odstartuje elektrolýza, přístroj se nabije díky vodíku a horní stranou začne vystupovat kyslík. Stav nabití ukazuje LED lístek, který se při plném stavu baterií rozzáří zeleně. Důmyslné.

Nabijení Plantbooku

Důmyslné nabíjení

Jde zatím jen o koncept a další informace jsou nejasné, ale jakkoli to zní neuvěřitelně, tak si vzpomeňte, kolik takových na první pohled nereálných konceptů se v dnešní době již normálně používá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na Plantbook. Počítač budoucnosti dobíjený vodou!

Hide picture