Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Podle filmu Prometheus se už jmenuje nová stanice metra v Paříži

Denisa Marešová

Denisa Marešová

3. 6. 2012

Propagace filmu má v dnešní době různé podoby, od guerilla kampaní v ulicích  po normální reklamu na internetových serverech. Nyní s příchodem snímku Prometheus se společnost 20th Century Fox rozhodla pro nový PR kousek.

video
play-sharp-fill

Saint-Martinskou stanici metra v Paříži, která je od roku 1939 zavřená, se marketingový tým studia rozhodl přetvořit na vesmírný svět Ridleyho Scotta z očekávaného filmu Prometheus. Hrůzostrašnější zážitek budou mít cestující metra i kvůli tomu, že na zastávce nebude možné vystoupit. Pasažéři si budou moci odnést pouze záblesky, které při projíždění kolem spatří.

Nepřehlédněte: Trailer k filmu Prometheus. Opakované záběry na sochu znepokojují diváky

Cesta zdejším koridorem metra může být tedy velice nevšedním zážitkem, obzvlášť při první jízdě kolem obří modré hlavy zírající na projíždějící vlakovou soupravu. Jakým způsobem ovlivní tato reklama přijetí snímku Prometheus v Paříži, se zatím neví. Každopádně vám díky tomuto zážitku film utkví na dlouhou chvíli v paměti, což bylo určitě záměrem.

Tak vypadala uzavřená stanice před zásahem markentingového týmu snímku Prometheus

Nezbývá než doufat, že podobných uměleckých kousků v rámci marketingu bude víc, a třeba se jednou takového luxusního vesmírného vylepšení dočká i naše pražské metro. Nebylo by to na škodu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podle filmu Prometheus se už jmenuje nová stanice metra v Paříži

Hide picture