Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Popravčí ze Hry o trůny, herec Ser Ilyn Payne, má rakovinu

Jan Neuman

Jan Neuman

12. 1. 2013

Game of Thrones: PayneWilko Johnson, herec Sera Illyna Paynea, popravčího, jenž sťal hlavu Eddardu Starkovi jeho vlastním mečem, má rakovinu slinivky. 

Popravčí Payne z Her o trůny, Zdroj: distributor seriálu

Popravčí Payne z Her o trůny. Zdroj: HBO

Tuto zprávu potvrdil manažer Robert Hoy pro noviny Echo s tím, že sám herec odmítl jakoukoli léčbu. „Jsem velmi zarmoucen zprávou, že Wilko byl nedávno diagnostikován s rakovinou slinivky,“ prohlásil Hoy.

„Rozhodl se odmítnout chemoterapii. V současné době je v dobré náladě, nepociťuje zatím žádné fyzické omezení a může očekávat nejméně několik měsíců rozumného zdraví a aktivity,“ říká další zpráva.

Johnson, který ještě stále nahrává, by chtěl dokončit své poslední CD, tour po Francii a chtěl by uspořádat několik rozlučkových koncertů ve Velké Británii hned po tom, co se vrátí z cesty do Japonska.

Hoy dodává: „Wilko chce nabídnout upřímné poděkování za veškerou podporu, kterou měl po celou svou kariéru, od těch, kteří s ním pracovali, ale především od svých oddaných fanoušků a obdivovatelů, kteří se zúčastnili jeho živých vystoupení, kupovali jeho nahrávky a obecně dělali z jeho života tak mimořádný a plný zážitek. Děkuji.“

Johnson hrál popravčího Paynea v prvních dvou sezónách Her o trůny. Před tím, než začal hrát, byl součástí původních Dr. Feelgood, britské rockové kapely, se kterou nahrál album Stupiditi, a to až do roku 1977.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Popravčí ze Hry o trůny, herec Ser Ilyn Payne, má rakovinu

Hide picture