Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Poslední vymítání ďábla podruhé. Tvůrci natáčejí sequel

Denisa Marešová

Denisa Marešová

26. 1. 2012

Neuplynuly ani dva roky od natočení a uvedení hororu The Last Exorcism a tvůrci již plánují jeho sequel. Aneb jak se říká kuj železo, dokud je žhavé.

Nell posedlá ďáblem je velice ohebná dívka, Zdroj: distributor filmu

Původní film Poslední vymítání ďábla byl u nás distribuován pouze na DVD nosičích. Pro ty co jej neznají: jedná se o klasický příběh vymítání ďábla z posedlé dívky, do kterého je naroubována zápletka s podvodným knězem, jenž se chce ospravedlnit natočením dokumentu o tomto exorcismu. Co když je ale tohle zlo opravdové?

Nový film Dark Shadows je peklo na zemi a Burtonův ráj

Děj filmového pokračování je zatím tajemstvím, ale Eli Roth (režisér snímku Hostel nebo Hanební pancharti), který je jedním z producentů filmu řekl, že tvůrci hodlají pořádně přitvrdit a místo psychologického snímku natočit opravdový horor. Podle něj bude největší kreativní výzvou vymyslet originální název tohoto sequelu.

Režie sequelu se má ujmout celkem neznámý autor,  Ed Gass – Donnelly. Scenáristou snímku se stane mladičký Damien Chazelle. Podle dostupných informací by se v hororu měla objevit také hlavní protagonistka předchozího dílu, Nell Sweetzer, kterou ztvárnila herečka Ashley Bell. Premiéra je plánovaná na podzim letošního roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Poslední vymítání ďábla podruhé. Tvůrci natáčejí sequel

Hide picture