Poslední vymítání ďábla podruhé. Tvůrci natáčejí sequel

Neuplynuly ani dva roky od natočení a uvedení hororu The Last Exorcism a tvůrci již plánují jeho sequel. Aneb jak se říká kuj železo, dokud je žhavé.

Nell posedlá ďáblem je velice ohebná dívka, Zdroj: distributor filmu

Původní film Poslední vymítání ďábla byl u nás distribuován pouze na DVD nosičích. Pro ty co jej neznají: jedná se o klasický příběh vymítání ďábla z posedlé dívky, do kterého je naroubována zápletka s podvodným knězem, jenž se chce ospravedlnit natočením dokumentu o tomto exorcismu. Co když je ale tohle zlo opravdové?

Nový film Dark Shadows je peklo na zemi a Burtonův ráj

Děj filmového pokračování je zatím tajemstvím, ale Eli Roth (režisér snímku Hostel nebo Hanební pancharti), který je jedním z producentů filmu řekl, že tvůrci hodlají pořádně přitvrdit a místo psychologického snímku natočit opravdový horor. Podle něj bude největší kreativní výzvou vymyslet originální název tohoto sequelu.

Režie sequelu se má ujmout celkem neznámý autor,  Ed Gass – Donnelly. Scenáristou snímku se stane mladičký Damien Chazelle. Podle dostupných informací by se v hororu měla objevit také hlavní protagonistka předchozího dílu, Nell Sweetzer, kterou ztvárnila herečka Ashley Bell. Premiéra je plánovaná na podzim letošního roku.

Poslední vymítání ďábla podruhé. Tvůrci natáčejí sequel
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.