Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

Postava Hercula je moje srdeční záležitost, říká Dwayne Johnson

Petr Bělecký

Petr Bělecký

14. 7. 2014

Není tomu tak dávno, co se Dwayne Johnson živil jako wrestler, než se mu podařilo úspěšně přesedlat na hereckou kariéru. Jeho posledním snímkem, který budou mít čeští diváci ke zhlédnutí, je Hercules.

maxresdefault

Hercules s Dwaynem Johnsonem je tento rok už druhým snímkem o mýtické postavě slavného poloboha, který se objeví v kinech. Zmiňovaný snímek by se však měl zaměřit na Hercula po splnění jeho slavných dvanácti úkolů.

„Herkules je pro mě srdeční projekt, po kterém jsem toužil od první chvíle, co má noha vkročila do Hollywoodu, což je tak patnáct let nazpět,“ prozrazuje bývalý wrestlingový zápasník.

„Když jsem byl dítě, Herkules byl můj hrdina a tehdy ho ztvárnilo několik herců, v čele se Stevem Reevesem. Když jsem se dostal do Hollywoodu, přál jsem si, abych si ho jednou mohl zahráti já,“ přibližuje svou touhu The Rock a dodává i svou vizi: „Vždy jsem měl dojem, že ten Herkules, kterého bych měl hrát já, by měl rozporuplnější charakter.“

Na nový snímek s polobohem Herculem se můžete do tuzemských kin vypravit od 24. července. Níže si můžete prohlédnout galerii zákulisních fotografií z natáčení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Postava Hercula je moje srdeční záležitost, říká Dwayne Johnson

Hide picture