Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Potvrzeno: Channing Tatum zazáří jako další mutant Gambit

Redakce

Redakce

20. 5. 2014

Začalo to jako zápletka filmu – producentka Lauren Shuler-Donner hledala svého perfektního Gambita a viděla ho v Channingovi. Herec na to odpověděl, že doufá, že bude její volbou. Nyní, po několika měsících, je to potvrzeno. Roli dostal.

FOTO: Channing Tatum

Channing Tatum. Zdroj: distributor filmu

Během promoce filmu X-Men: Budoucí minulost producentka potvrdila, že má stále zájem pracovat na Deadpoolovi, X-Force a Gambitovi. „Ano, ano. Je to Channing,“ řekla. „Je to rošťák, stejně jako Remy LeBeau. Zvládne akci, jak víme, a má dobré srdce, znám ho osobně. Bude pro roli Gambita skvělý, navíc pochází z jihu. Rozumí tamnímu světu a vy víte, že Gambit miluje New Orleans.“

Jednoho Gambita jsme však už viděli – Taylor Kitsch ho hrál ve filmu X-Men Origins: Wolverine. Na scéně sice strávil minimum času, ale vyčníval v něm. V sériích X-Men, které po Budoucí minulosti budou pokračovat filmem X-Men: Apocalypse (naplánovaný na rok 2016) by Kitsch klidně mohl hrát Gambita nadále. Vzhledem k tomu, že Channing Tatum patří mezi žádané a úspěšné herce, není moc pravděpodobné, že by si zahrál v pokračování X-Menů jenom vedlejší roli.

Kdy ale přesně uvidíme Channinga Tatuma jako Gambita? Zatím nebylo přesně stanovené datum spin-offu X-Menů o Gambitovi, musíme si ještě počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potvrzeno: Channing Tatum zazáří jako další mutant Gambit

Hide picture