Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Potvrzeno: Jim Carrey se ukáže v Kick-Ass 2. Zahraje si superhrdinu

Redakce

Redakce

7. 9. 2012

Už několik týdnů po internetu koluje spekulace, že v pokračování filmu Kick-Ass se objeví známý americký komik Jim Carrey. Režisér snímku jeho účast nakonec potvrdil na svém Twitteru.

Carrey si mimo komických zahrál i vážné role, sedne mu také role padoucha? Zdroj: New Line Cinema

„Šest dní do začátku natáčení… A my konečně máme svého Colonela!“ Tak zněl před čtyřmi dny tweet Jeffa Wadlowa (Nikdy to nevzdávej), režiséra druhého dílu Kick-Ass, tentokrát s podtitulem Balls To The Wall. Jim Carrey (I love you Phillip Morris, Yes Man) si střihne vedlejší, ale relativně výraznou postavu jménem The Colonel, což je bývalý mafián, který se stane součástí týmu superhrdinů jménem Justice Forever, jehož členem je i Kick-Ass. Colonel bude muset tým superhrdinů stmelit v bitvě proti zlu.

Připomeňte si ty nejlepší hlášky z prvního dílu Kick-Ass

Samozřejmě se můžeme těšit na původní hrdiny z jedničky v podání Chloë Grace Moretz (Hick), Nicolase Cage (jehož postava sice zemřela, ale i tak ho uvidíme, zřejmě ve flashbacích) a samozřejmě Aarona Johnsona (Divoši). Zároveň bylo prozrazeno, že druhý film nebude vycházet pouze z komiksů Kick-Ass, ale také z minisérie Hit-Girl. To znamená, že by film mohl být výrazně delší.

Pokud se filmu nemůžete dočkat, režisér Jeff Wadlow tweetuje jak o život, dokonce přidává i nejnovější fotografie, třeba motorky Ducati, na které se zřejmě bude prohánět Hit-Girl, nebo prvních návrhů kostýmů.

Kick-Ass 2: Balls To The Wall

Akční / Komedie / Krimi / Thriller
USA, 120 min

Režie: Jeff Wadlow
Hrají: Chloë Grace Moretz, Nicolas Cage, Aaron Johnson, Christopher Mintz-Plasse, John Leguizamo, Donald Faison, Yancy Butler

Premiéra ve Velké Británii: 19. července 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potvrzeno: Jim Carrey se ukáže v Kick-Ass 2. Zahraje si superhrdinu

Hide picture