Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Potvrzeno: The Rock si zahraje nového Hercula. Natáčení začne příští rok

Redakce

Redakce

10. 11. 2012

"Dwayne Johnson" zazáří v novém filmu o Herculesovi.Zdá se, že Dwayne The Rock Johnson zažívá nejlepší léta své filmové kariéry. Příští rok jej čeká rovných šest premiér a také je už jisté, že se na plátně promění v mocného bájného hrdinu Hercula.

The Rock nám konečně ukáže svou skutečnou sílu. Zdroj: youtube.com

Sice se o jeho účasti spekulovalo již v únoru, nyní je ale vše už 100% jisté. Film bude koprodukovat MGM ve spolupráci se studiem Paramount a režie se ujme Brett Ratner – tvůrce Křižovatky smrti či X-Men: Poslední vzdor. Za již hotovým scénářem stojí nepříliš známí Ryan Condal a Evan Spiliotopoulos.

Čtěte více: The Rock zahnal skutečné lupiče. Na natáčení Rychle a zběsile 6

Děj snímku, inspirovaný grafickou novelou Hercules: The Thracian Wars, začíná v momentě, kdy thrácký král svolává Hercula a dalších šest bojovníků. Slíbí jim věčnou slávu a zlato, když se jim povede vycvičit královskou armádu do výtečné bojovné kondice. Zprvu Hercules nadšeně souhlasí, postupem času si však začíná uvědomovat, že tato cesta zřejmě není správná.

Natáčení by mělo započít v příštím roce. Až tehdy bude totiž naprosto jasné zbylé obsazení filmu. Prozatím musí Dwayne Johnson cvičit a cvičit. Za pár měsíců se totiž stane nejsilnějším mužem na Zemi!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potvrzeno: The Rock si zahraje nového Hercula. Natáčení začne příští rok

Hide picture