Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Power Rangers ve filmu. Seriáloví hrdinové dostanou celovečerní podobu

Redakce

Redakce

19. 5. 2014

Když mohou Želví ninjové v novém na velkou obrazovku, mohou i Power Rangers. Studio Lionsgate oznámilo, že dávají dohromady tým s investiční firmou Saban Brands, aby přivedli maskované hrdiny na velké plátno ve stylu akčního trháku založeného na seriálu z devadesátých let.

FOTO: Power Rangers

Power Rangers. Zdroj: distributor seriálu

Film bude založený na seriálu, jen se malinko upraví původ hrdinů. Bude to parta středoškoláků, kteří jsou obdaření unikátními a skvělými super-silami. Jestli chtějí zachránit svět, musí tyto schopnosti využít jako tým.

Podle Haima Sabana, který stojí ve vedení Saban Brands, je Lionsgate perfektním zázemím pro Power Rangery, a dostane je na vyšší úroveň. „Mají vizi, jsou zdatní v marketingu a drží si rekord ve filmových hitech, které opravdu prorazily – například Hunger Games, Stmívání nebo Divergent. S tímto partnerstvím pevně věřím tomu, že zachytíme svět Power Rangerů a vložíme ho do unikátního a nezapomenutelného filmového fenoménu s velkým odkazem.“

Výkonný ředitel studia Lionsgate Jon Feltheimer je ze spolupráce stejně nadšený. „Jsme rádi, že pracujeme s Haimem Sabanem a jeho týmem, abychom maximalizovali potenciál této úspěšné a celosvětové značky. Příběhy Power Rangers doprovázely různé generace po dvacet let. Máme ideálního partnera a skvělou značku, se kterou můžeme vytvořit film, který se bude moci rovnat s dalšími podobnými trháky.“

Úspěch Power Rangerů začal se seriálem, který měl největší rozmach v devadesátých letech. Ten se stal základem pro jednu z nejúspěšnějších značek, co se vedlejší produkce týče – prodávají se hračky, kostýmy, videohry, DVD či komiksy. Kdy přesně se filmu dočkáme zatím nebylo oznámeno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Power Rangers ve filmu. Seriáloví hrdinové dostanou celovečerní podobu

Hide picture