Power Rangers ve filmu. Seriáloví hrdinové dostanou celovečerní podobu

Když mohou Želví ninjové v novém na velkou obrazovku, mohou i Power Rangers. Studio Lionsgate oznámilo, že dávají dohromady tým s investiční firmou Saban Brands, aby přivedli maskované hrdiny na velké plátno ve stylu akčního trháku založeného na seriálu z devadesátých let.

FOTO: Power Rangers
Power Rangers. Zdroj: distributor seriálu

Film bude založený na seriálu, jen se malinko upraví původ hrdinů. Bude to parta středoškoláků, kteří jsou obdaření unikátními a skvělými super-silami. Jestli chtějí zachránit svět, musí tyto schopnosti využít jako tým.

Podle Haima Sabana, který stojí ve vedení Saban Brands, je Lionsgate perfektním zázemím pro Power Rangery, a dostane je na vyšší úroveň. „Mají vizi, jsou zdatní v marketingu a drží si rekord ve filmových hitech, které opravdu prorazily – například Hunger Games, Stmívání nebo Divergent. S tímto partnerstvím pevně věřím tomu, že zachytíme svět Power Rangerů a vložíme ho do unikátního a nezapomenutelného filmového fenoménu s velkým odkazem.“

Výkonný ředitel studia Lionsgate Jon Feltheimer je ze spolupráce stejně nadšený. „Jsme rádi, že pracujeme s Haimem Sabanem a jeho týmem, abychom maximalizovali potenciál této úspěšné a celosvětové značky. Příběhy Power Rangers doprovázely různé generace po dvacet let. Máme ideálního partnera a skvělou značku, se kterou můžeme vytvořit film, který se bude moci rovnat s dalšími podobnými trháky.“

Úspěch Power Rangerů začal se seriálem, který měl největší rozmach v devadesátých letech. Ten se stal základem pro jednu z nejúspěšnějších značek, co se vedlejší produkce týče – prodávají se hračky, kostýmy, videohry, DVD či komiksy. Kdy přesně se filmu dočkáme zatím nebylo oznámeno.

Power Rangers ve filmu. Seriáloví hrdinové dostanou celovečerní podobu
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.