Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

Poznejte svou oblíbenou celebritu na fotce ze střední

Redakce

Redakce

22. 10. 2010

FOTO: Fotografie celebritJsou dokonalí, slavní a bohatí. Všichni je známe z filmových trháků a červených koberců. Hvězdy stříbrného plátna jsou mnohými považovány téměř za nadlidi, ovšem často zůstává zapomenuto, že i ony musely absolvovat střední školu. Pokochejte se fotkami osobností sci-fi filmů z doby, kdy Bruce Willis nosil patku a Jean Claude van Damme patřil mezi obrýlené tlouštíky.

Zdroj: blastr.com

Pokud se vám letos třídní fotka moc nevyvedla, nezoufejte. Jediné, čeho se musíte bát, je, že se v budoucnu stanete filmovou star a novináři smolný snímek vyhrabou. Přesně to se totiž stalo několika celebritám a my máme to štěstí, že nám přichází do rukou. Mnohé nepoznáte, většina si ale přece jen uchovala osobité kouzlo.

Konečně nám na stole také leží důkaz o tom, že někteří lidé se zkrátka nemění. Mezi šťastlivce patří především nezaměnitelná Angelina Jolie, Robert Downey Jr. či Harrison Ford. Naopak velikou změnu image prodělal například nezapomenutelný Keanu Reeves nebo Halle Berry. Tak buďme shovívaví a našim milým celebritám se neposmívejme!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Poznejte svou oblíbenou celebritu na fotce ze střední

Hide picture