Menu
FANZINE.cz
Technologie

Pozvánka: Světový turnaj ve hře FIFA 11 v Praze!

Redakce

Redakce

24. 3. 2011

Fotbal patří mezi nejpopulárnější sporty na světě. To platí i ve virtuálním životě. Nyní máte jedinečnou šanci si zahrát o účast na světovém turnaji ve virtuálním fotbálku se hrou FIFA 11. Chceš si i ty zajet do překrásného Londýna a přitom si parádně zahrát? 

Né jen na protějších stranách kotle Foto: Pořadatel akce

 

Velkým důkazem o popularitě FIFA 11 je určitě tato akce, na kterou může jít úplně kdokoli. Není nutná ani registrace, zkusit své štěstí může opravdu každý. Celý turnaj je pod záštitou Electronic arts, Sony Playstation a samozřejmě fotbalové asociace FIFA. Zatím mají organizátoři  zaregistrováno již přes 300 hráčů z Čech, Slovenska, Maďarska a Polska. Pravidla hry jsou velice jednoduchá, každý zápas se bude hrát na 2x 6 minut vyřazovacím způsobem s možností opravy. 

Upřímná radost z gólu

 

Česko-slovenská kvalifikace startuje 26. března 2011 v 9:00 hod. v klubu La Fabrika v pražských Holešovicích. Odpoledne proběhnou exhibiční zápasy prvoligových fotbalistů či vítězek soutěže královen krásy Česká Miss. Vrcholem programu bude vystoupení hiphopových stálic DJ Mike Trafika, Jamec Colea a LA4. Účastníci i jejich doprovod si budou také moci vyzkoušet nejnovější videohry a herní technologie. Celou akcí vás bude provázet komentátor Ligy mistrů na České televizi  David Kozohorský. 

Mistrovství světa ve FIFA je ve světě populární akcí, vítěz je totiž vyhlášen na oficiálním galavečeru FIFA, a kromě titulu mistra světa tak získá i možnost setkat se s fotbalovými hvězdami, jako jsou Messi, Ronaldo, Kaká či Rooney. Titul převezme výherce z rukou samotného Seppa Blattera, prezidenta FIFA. Pro navnadění se určitě podívejte na video. Pokud se chcete ještě zaregistrovat, máte možnost na těchto stránkách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pozvánka: Světový turnaj ve hře FIFA 11 v Praze!

Hide picture