Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Premiéra Underworld: Probuzení se blíží. Selene si budeme prohlížet ve 3D

Redakce

Redakce

15. 1. 2012

Kate Beckinsale v Underworld: ProbuzeníJiž za pár dní se na filmová plátna ČR dostane nejnovější film Underworld: Awakening.  Souboje upírů a lykanů budou i nadále pokračovat, nicméně do hry se tentokrát přidají i obyčejní lidé. A to vše ve 3D.

Underworld bude plný akce, Zdroj: distributor filmu

Prozatímní trilogie netrhala žebříčky, ale ani nezklamala žádného diváka, který již dopředu tušil, co se mu naskytne. Série Underworld nebyla celá z područí jediného režiséra a ani tentokrát to nebude jiné.

Čtvrtého dílu se chopil opět někdo jiný a již podle traileru lze poznat rozdíly, které to s sebou přináší. Přestože nejsou tak patrné, je vidět velká snaha o dodržení standardu Underworldu.

Na soundtracku k dalšímu Underworld se objeví Linkin Park i Evanescence

Výraznou změnou je především příběhová linie filmu – od hrdých soubojů dvou ras se vzájemně propletenou temnou minulostí se dostáváme k pouhé honbě za přežitím, kombinovanou s hrozbou superlykana, na kterého upíři prostě nemají.

Namyšlení upíři a nepříliš shovívaví lykané zjistí, že jejich utajení bylo zároveň jejich největší zbraní. Přestože jsou lidé oproti těmto dvěma rasám křehcí a slabí, je jich příliš mnoho a tak i nadřazené bytosti poznají, jaké to je se krčit strachy a polykat prach ve skrýších pod městem.

Je to tak. Lidé odhalí jejich přítomnost, přičemž hlavní hrdinka to v zajetí téměř celé prospí v ledničce.

O kvalitách výsledného filmu budeme informovat.

Underworld: Awakening

Akční/Fantasy/Horor
USA, 2012

Režie: Mans Marlind, Björn Stein
Hrají: Kate Beckinsale, Charles Dance, Michael Ealy, India Eisley, Stephen Rea, Sandrine Holt, Kris Holden-Ried, Richard Cetrone, Theo James

Premiéra v ČR: 19. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéra Underworld: Probuzení se blíží. Selene si budeme prohlížet ve 3D

Hide picture