Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Představujeme herní novinky na listopad. Staňte se nejhledanějším

Jan Perlík

Jan Perlík

1. 11. 2012

Ačkoliv máme teprve podzim, tak za okny našich příbytků se již začíná ozývat tuhá zima. Majitelé aut již přezuli své miláčky, zato hráči se klepou nejen zimou, ale i očekáváním na velké tituly. Čtěte více na Gamezine.cz!

FOTO: NfS Most Wanted

Listopad přinese hned několik velkých herních novinek. Která z nich překvapí, a která naopak bude nejvíce za očekáváním? Zdroj: oficiální stránky

Tak jako každý měsíc, i tentokrát našim čtenářům představujeme herní novinky. V listopadu opět sílu změří očekávaná pokračování známých značek. Zahřejte se čajem a herními peckami. Označte si důležitá data v kalendáři, protože je z čeho vybírat.

Tento měsíc se nám střetává hned několik velkých titulů, u kterých se budeme bedlivě sledovat, zdali naplní veškerá očekávání. Hned tento pátek se nám setkají NfS: Most Wanted a FM 2013. Další žhavé novinky budou zanedlouho následovat.

FOTO: NfS Most WantedNeed for speed: Most Wanted 2012

Série Need for speed má nového člena. Pro další pokračování vývojáři oprášili název Most Wanted a pro přesnost přidali 2012. Intenzivní rychlost, agresivita, nástrahy policistů a dávky nitra. Záleží jen na hráčích, jak se se vším vypořádají a jak úspěšní budou.

O policejní honičky nebude nouze a je potřeba vynikajících schopností za volantem s potřebnou dávkou chytrosti. Doprovázet bude hráče otevřený svět, ve kterém mohou hledat různé skrýše, nová auta a specifické skokánky.

V limitované edici navíc na majitele čekají dva luxusní vozy – Maserati GranTurismo MC Stradale a 2012 Porsche 911 Carrera S a navíc 4 hodiny dvojnásobné dávky Speed Points.

Datum vydání: 2. listopadu
Platforma: PC, PS3, Xbox 360, PS Vita
Jazyk: Český
Vývojář: EA

FOTO: Football Manager 2013Football manager 2013

Nejprodávanější, nejúspěšnější a nejrealističtější fotbalový simulátor přichází s novým ročníkem. Vývojářská společnost Sports Interactive slaví 20. výročí tvorby a chce slavit dalším trhákem. Sníte o práci manažera? Zatoužili jste někdy ujmout se vašeho oblíbeného mužstva? S FM 2013 máte jedinečnou možnost stát se manažerem ve více než 50 zemích světa, součástí něhož je půl miliónu hráčů a klubového personálu.

Nepřehlédněte: Vybrali jsme 8 nejlepších sportovních simulátorů. Rozhýbejte líná těla

Provedení 3D zápasů je více realističtější, obzvláště jsou zlepšeny pohyby hráčů, let míče, diváci a mnohem víc. S médii si užijete více „legrace“. Další velkou novinkou je předělaný tréninkový systém a zavedení zdanění! Každý stát má odlišné zdanění, což na vlastním rozpočtu pocítíte sami. K dispozici je dalších více než 900 nových vylepšení a přidaných prvků.

Datum vydání: 2. listopadu
Platforma: PC
Jazyk: Český
Vývojář: Sports Interactive

FOTO: CoD: Black Ops 2Call of Duty: Black Ops 2

Celkově devátý díl série CoD je usazen do budoucnosti, a to konkrétně do roku 2025. Tvůrci také tvrdí, že by hráči měli očekávat odlišný styl, než na jaký byli doposud zvyklí. V počátcích příběhu se dostanou do 80tých let minulého století, jde ovšem jen o návaznost na minulý díl Black Ops.

Dále vývojáři slibují pestrou herní náplň, co se týče režimů i jednotlivých činností. Vyzkoušíte si, jaké je to řídit vůz, létat ve vzduchu nebo střílet ze stacionárního kulometu. Letecké pasáže nejsou jen na efekt, ale poskytují opravdový zážitek. Můžete se těšit také na nové technologie a grafickou podobu.

Datum vydání: 13. listopadu
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Activision

FOTO: Far Cry 3Far Cry 3

Nový díl Far Cry přináší bohaté a neuvěřitelně promyšlené prostředí, ve kterém budou hráči nalézat zbrusu nové postavy v kůži Jasona Brodyho. Hráči zde rozhodně nenajdou idylu hodnou ráje, nýbrž ráj pekelný, plný olova a vůně síry.

Součástí útoků bude improvizace, načasování, plížení a v neposlední řadě prosekávání přes nástrahy ostrova. Far Cry 3 nabídne také silný příběh, který se odehrává v současném světě. Je jen na hráčích a jejich rozhodování, jaký budou mít události na tropickém ostrově vývoj.

Datum vydání: 30. listopadu
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Český
Vývojář: Ubisoft

Hitman: Absolution

Agent 47 se vrací, a ve velkém stylu. Dánský tým iO Interactive přináší již páté pokračování ze série Hitman. Návrat má jeden jediný důvod. Ukázat a dokázat všem, že agent 47 je zkrátka ten ze všech nejlepší.

Nepřehlédněte: Need for Speed: Most Wanted zve do otevřeného města Fairhaven

Potýká se se špatnou životní zkušeností, kterou může okusit každý z nás. Zradili ho spolupracovníci. Vynakládá proto veškeré úsilí, aby nejen přežil, ale i zjistil pravdu. S policisty za zády se vrhá do zvráceného dobrodružství.

Hitman: Absolution nabídne vzrušující a zároveň napínavý příběh. Může se také pochlubit novým enginem, který byl vytvořen pro silnější a intenzivnější prožitek z hitmanovského počínání.

Datum vydání: 16. listopadu
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: iO Interactive

FOTO: Halo 4Halo 4

Multiplayerové šílenství může začít. Akční trhák v podobě Halo se vrací s novým titulem. Halo 4 vzbuzuje u majitelů Xboxu velká očekávání a nadšení z již brzkého vydání. Milióny fanoušků doufají v brilantní návrat známé sci-fi akce. Master Chief bude bojovat se zlem, a to v době, kdy se svět změnil a již nebude nikdy stejný.

Paluba Infinity přináší inovativní, příběhově bohaté mise v režimu Spartan Ops. Limitovaná edice navíc obsahuje multiplayerové mapy, specializace, digitální obsah, unikátní balení, spartanské dokumenty a různé vzhledy pro zbraně a zbroj či znak pro multiplayer. Lákadlo nemohlo být větší.

Datum vydání: 6. listopadu
Platforma: Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Microsoft

Mezi další tituly, které se v listopadu objeví v obchodech, patří Anno 2070, hra exkluzivně pro PC. Potěší také wrestlingová akce  WWE 13, která naopak zavítá na konzole. Fanoušci lega a Pána prstenů si mohou opatřit Lego The Lords of the rings.

A nakonec mohou rodiče potěšit své děti tituly jako Disney Epic Mickey 2 – dvojitý zásah nebo Disney Princezna – Moje pohádkové dobrodružství.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme herní novinky na listopad. Staňte se nejhledanějším

Hide picture