Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Představujeme herní novinky na říjen. Přichází Medal of Honor: Warfighter

Jan Perlík

Jan Perlík

29. 9. 2012

V dobách sychravého počasí, relaxace či pouze chvíle herní zábavy se můžete bavit celkem slušnou dávkou novinek. Přinášíme našim čtenářům nejžhavější novinky pro měsíc říjen.

FOTO: Medal of Honor: Warfighter

Medal of Honor je jistota pořádné akční hry. Zdroj: Vydavatel hry

Pohladíme po duši oblíbence hned několik herních žánrů. Nechybí akční tituly, taneční zábavné kreace, hororové fantasy a ani sport.

Just Dance 4

FOTO: Just Dance 4Světová jednička v tanečních hrách uvádí pokračování s pořadovým číslem 4. Přináší hráčům více než 40 skvělých hudebních hitů společně s novými funkcemi. Teď už nebudou hráči na parketě za dřeváky, jelikož si to vyzkouší na vlastní kůži doma před televizními obrazovkami. Hra využívá senzory herních konzolí a přináší tak hráčům lepší zábavu a přesnější taneční kreace.

V seznamu hitů nechybí ani skladby od předních tvůrců světové hudební scény. Nechybí Flo Rida – Good Feeling, Maroon 5 ft. Christina Aguilera se singlem Moves Like Jagger či legendární umělci jako B-52 nebo Barry White.

S Just Dance 4 se hráči určitě nudit nebudou. Vyzvěte na souboj přátele nebo někoho z příbuzných a protancujte noc z pohodlí domova. Učinit tak můžete v šestikolovém tanečním souboji ve zcela novém herním režimu.

Datum vydání: 2. října
Platforma: PS3, Xbox 360, Wii, WiiU
Jazyk: Anglický
Vývojář: Ubisoft

Resident Evil 6

FOTO: Resident evil 6Děs, strach, akce, hrůza, ježení chlupů po celém těle, drama a napětí. To je výčet pocitů, které při hraní Resident Evil hráči zažívají. Představujeme proto další pokračování této série s názvem Resident Evil 6. Známé hrdiny Leona a Chrisa z předešlých titulů doprovodí nové postavy a pomůžou jim bojovat s pohromou.

Uběhlo deset dlouhých let od událostí v Raccoon City a prezident Spojených států amerických chce odhalit pravdu ve víře, že zastaví bioteroristickou činnost. Na jeho straně je mimo jiné Leon S. Kennedy.

Byl ohromen proměnou prezidenta v nepoznání. Leon musí udělat nejtěžší rozhodnutí ve svém životě. Ve stejnou chvíli přijíždí do Číny druhý hrdina Chris Redfield a čelí bioteroristickému útoku. Naděje umírá, a tak se svět spojuje proti této hrozbě.

Datum vydání: 2. října
Platforma: PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Capcom

Nepřehlédněte VIDEO: Dishonored má webseriál. Poznejte špinavý svět zabijáka Corva

NBA 2K13

FOTO: NBA 2K13Vývojáři za všechny tituly ze série NBA 2K získali více než 25 cen za sportovní hru roku. Pokračování basketbalového simulátoru láká realistickým provedením, renovací systému a samozřejmě grafiky. Dále upoutává seznamem známých komentátorů, kteří nechybí v žádném ročníku. Série 2K v podstatě nemá ve svém žánru konkurenci.

V letošním ročníku se hráči dočkají zlepšeného módu My Player, kde si mohou vyzkoušet hrát proti opravdovým legendám.

Datum vydání: 5. října
Platforma: PC, PS3, Xbox 360, Wii, WiiU, PSP
Jazyk: Anglický
Vývojář: 2K

Dishonored

FOTO: DishonoredDishonored je steampunková akce přinášející spojení průmyslové éry a tajemství mystiky. Příběh hráče přenese do města Dunwall, které je inspirováno viktoriánským Londýnem. Celý svět se rozděluje do dvou vrstev – na vyvolené a prosté chudáky. Tyranie vládne ocelovou paží a na vše dohlíží Tall Boys. Jsou to strážci na vysokých kovových nohách a pyšní se přezdívkou kráčející věže.

Hráči se ujmou role Corva. Stává se z nich elitní osobní strážce samotné Vládkyně. Ta však umírá násilnou smrtí. Hrdina se dostává do vězení, kde čeká na popravčí četu. Následná dohoda mění celý nalajnovaný průběh.

Hra nabízí mimo zajímavého příběhu i skvělou propracovanou grafiku, originální prostředí a nadpřirozené schopnosti.

Datum vydání: 12. října
Platforma: PC, PS 3, Xbox 360
Jazyk: České titulky
Vývojář: Bethesda Softworks

Nepřehlédněte VIDEO: Medal of Honor vypustí betu multiplayeru. Bude jenom na Xbox 360

Medal of Honor: Warfighter

Za hlavní zmínku ve vydavatelském programu her pro měsíc říjen patří nový titul ze série Medal of Honor s podnázvem Warfighter. Válečná akce od vývojářské společnosti Electronic Arts je inspirována skutečnými bojovými operacemi vojáků. Hráči budou chránit rukojmí na ostrovním státě v jihovýchodní Asii, eliminovat pirátské útoky u somálského pobřeží a pomocí nejmodernější techniky boje zasahovat proti současným hrozbám terorismu.

Jelikož se na tvorbě hry podíleli příslušníci jednotek Tier 1, nabídne hra agresivní, drsný a autentický herní systém, kde hráči ochutnají život nejlepších vojáků na světě.

Datum vydání: 22. října
Platforma: PC, PS 3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Electronic Arts

Assassin’s Creed III

FOTO: Assasin´s Creed III.Série Assassin’s Creed pokračuje dalším titulem. Hráči se dostávají do 18. století na území Severní Ameriky, kde se po více než 20 let konfliktu dostávají americké kolonie a Britská koruna do doby vyčkávající mohutnou válku. Krveprolití je dáno osudem. Z vypálené vesnice povstává nový assassin. Je potomkem indiánského kmene mohavků. Assassin’s Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost, která byla uskutečněna na konci 18.století.

 

Datum vydání: 30. října
Platforma: PC, PS 3, Xbox 360, Wii (ale na PC skoro o měsíc později)
Jazyk: České titulky
Vývojář: Ubisoft

Dále se na herních pultech obchodů objeví akční adventura Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate a velmi známý a oblíbený Paper Mario: Sticker Star, který bude nově ve 3D grafice. Oboje na konzoli Nintendo 3DS.

Neměli bychom opomenout ani Overstrike na Xbox 360 a PS3. Jedná se o akční střílečku odehrávající se v blízké budoucnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme herní novinky na říjen. Přichází Medal of Honor: Warfighter

Hide picture