Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Představujeme herní novinky na srpen. Vývojáři se neflákají ani v létě

Jan Perlík

Jan Perlík

7. 8. 2012

Letní srpen je již v plném proudu, a ačkoliv se počasí trochu pokazilo, máme tu pro vás něco, co vám náladu zlepší. Přehled herních novinek, které se do konce měsíce objeví na regálech obchodů.

SCREENSHOT: Sleeping Dogs

Sleeping Dogs jsou velmi očekávaní, mohli by zářit nejen v srpnovém výběru. Zdroj: Vydavatel hry

V létě toho zpravidla moc nevychází a hráčí musí často sáhnout po starších kouscích nebo probírat obchody a hledat hry, které jim v minulých měsících unikly. Letošní srpen ale úplně okurkový nebude a Gamezine vám přináší přehled her, které můžou už během necelého měsíce frčet na vašich konzolích a počítačích.

Sleeping Dogs

Ve hře hrajete za policistu Weie Shena, který má za úkol zničit nejnebezpečnější zločineckou organizaci, hongkongskou triádu, a bude přímo ve středu dění. Hráč bude prozkoumávat Hong Kong a při průzkumu odhalovat příběh hry. Ten se bude točit kolem zrady a oddanosti hlavního hrdiny. Setkáte se tu i s ilegálními závody, a tudíž i se střety s policejními hlídkami.

Datum vydání: 17. 8.
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vyvojář: Square Enix

 

Transformers: Fall of Cybertron

Dostáváte se do doby posledních dnů na planetě Cybertron, kde probíhá apokalyptická válka mezi Autoboty a Decepticony. Zahrát si budete moci za T-Rex formu nebo Grimlocka. Ve hře bude možnost tvorby vlastní postavy a zbraně se budou transformovat do legendárních kombinací.

Datum vydání: 31. 8.
Platforma: PC a PS3
Jazyk:  Anglický
Vyvojář: Activision

 

Darksiders 2

Jedná se o pokračování akční agentury temné atmosféry inspirované apokalypsou. Hrát budete právě za Jezdce Apokalypsy jménem Válka. Po něm přijde na řadu jezdec druhá – Smrt. Na hráče čeká fantasy příběh s prvky mytologie a velkým výběrem zbraní.

Datum vydání: 21. 8.
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk:  Anglický, s českými titulky na PC
Vyvojář: Vigil Games

 

Dark Souls: Prepare to Die

RPG doprovázené fantasy příběhem, magií, monstry a ztracenými dušemi. Hra je určena pro náročnější hráče, kteří mají rádi výzvy, jelikož obtížnost je opravdu vysoká. Otevřený svět bude plný kouzel, zbraní, bojů s bossy a rozhodováním mezi pomocí a zradou.

Datum vydání: 24. 8.
Platforma: PC
Jazyk:  Anglický
Vyvojář: From software

 

Euro Truck Simulator 2

Pokračování simulátoru z prostředí trucků. S realistickými vozy budete muset dopravovat náklad přes nesčetný počet evropských měst. Trasy jsou naplánovány podle skutečných silnic. Hra oproti svému předchůdci přináší lepší grafickou podobu, řadu zlepšení a novinek, díky kterým by měla hráče víc bavit. Mezi novinky patří lepší fyzika vozů, detailně zpracované státy, větší města, unikátní stavby, odpočívadla, dopravní značení a spoustu dalšího.

Datum vydání: 31. 8.
Platforma: PC
Jazyk: České titulky
Vyvojář: SCS Software

 

Madden NFL 2013

Simulátor na motiv amerického fotbalu přichází s dalším rokem v dalším pokračování. Má mít realističtější zpracování než kdy předtím, vylepšení umělé inteligence a posun obranných aktivit k realitě. Další vylepšení se týká vizuální části, ať už helem, fyziky míče, samolepek, nebo třeba 3D trávy.

Datum vydání: 31. 8.
Platforma: PC
Jazyk: Angličtina
Vyvojář: EA Sports

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme herní novinky na srpen. Vývojáři se neflákají ani v létě

Hide picture