Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Představujeme herní novinky na září. Nejočekávanější jsou Borderlands 2

Jan Perlík

Jan Perlík

1. 9. 2012

Letní srpen skončil. Začíná doba, kdy spousta z nás začne opět chodit do školy. Podívejte se s Gamezinem na herní novinky, které vám září zpestří ve školní lavici i v zaměstnání.

Borderlands 2 patří společně s fotbalem FIFA 13 mezi nejočekávanější hry měsíce září Zdroj: vydavatel hry

Léto za námi. Vývojáři se snaží po dovolených a prázdninách upoutat herní fanatiky ke klávesnici a předhánějí se novými peckami.

NHL 2013

FOTO: NHL 2013Tradičně vychází pokračování hokejového simulátoru. Vývojáři chtějí přiblížit hru skutečnému hokeji, proto vylepšili styl bruslení, které funguje na základě reálných fyzikálních podmínek. Také přetvořili umělou inteligenci, aby vaši hráči a hlavně vaši soupeři byli chytřejší, mazanější a šikovnější než kdykoli předtím. Brankáři chytají jako opravdoví profesionálové, a měli byste postřehnout odlišnosti u hráčů, kteří jsou na jiné hokejové úrovni. Dále byl přidán režim, který napodobuje Be a GM, ale je v onlinové verzi. Úvod navíc obsahuje záznam těch nejlepších okamžiků z let 2010-2011.

Datum vydání: 14. 9.
Platforma: PS3, Xbox 360
Jazyk: Český
Vývojář: EA Sports

Tekken Tag Tournament 2

FOTO: Tekken tag tournament 2Bojový akční simulátor Tekken vyjde také čtrnáctého. Výtvor společnosti Namco přinesl hráčům na herních konzolích vzrušující multiplayer. Hra se stala velmi oblíbenou po celém světě a ke konzolím neodmyslitelně patří. Můžete se těšit na zdokonalený boj, který je založen na střídání zvolených postav. Nově se setkáte se souboji jeden proti jednomu a sólovému zápasníkovi, který  zkusí své dovednosti proti týmu. Tým je samozřejmě tvořen z bojově odlišných postav, které se vzájemně doplňují. Vyberete si z více než 50 postav a utkáte se s těmi nejlepšími při online hraní.

Datum vydání: 14. 9.
Platforma: PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Namco Bandai Games

F1 2012

FOTO: F1 2012Formule se opět dostávají na konzole a počítače. Společnost Codemasters tradičně slibuje plně licencované formule, všechny reálné tratě, týmy, jezdce a technologie. Jako novinku si připravili mód Young Driver Test, jenž testuje mladé jezdce, kteří se chtějí stát opravdovými šampióny. Začínáte tedy jako úplný nováček, své schopnosti musíte rozvíjet a své místo si tak opravdu zasloužit.

 Datum vydání: 21. 9.

Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: Codemasters

Nepřehlédněte VIDEO: Podívejte se na funkční rukavici s čepelí ze hry Assassins Creed

Borderlands 2

FOTO: Borderlands 2Hra Borderlands se také dočkala svého nového titulu s pořadovým číslem 2, a to po třech letech. Čeká na vás řada získatelných předmětů a akce z první osoby s herními principy RPG. Borderlands 2 obsahují oproti svému předchůdci nové postavy, dovednosti a zbraně. Příběh nás zanese do světa planety Pandora. Tady se musíte vypořádat s Handsome Jackem a s jeho společností Hyperion Corporation. V nabídce samozřejmě máte kampaň za jednoho hráče nebo možnost multiplayeru, kterého se můžete účastnit společně s dalšími třemi osobami. Sliby od vývojářů jsou následující: brilantnější a realističtější nepřátelé, velice ambiciózní příběh a rozdíl v prostředí.

Datum vydání: 21. 9.
Platforma: PC, PS3, Xbox 360
Jazyk: Anglický
Vývojář: 2K Games

FIFA 2013

FOTO: FIfa 2013Jako každý rok, ani tentokrát nesmí v září chybět nový titul v podobě FIFA, nejznámějšího fotbalového simulátoru. S novým titulem se vždy snaží vývojáři hru přiblížit ke skutečnému fotbalu. Jaké novinky můžete očekávat? Nová grafika a lepší modelování obličejů hráčů. Zlepšená umělá inteligence, nový systém přihrávek, nové vychytávky v podobě naznačování kopu a matení soupeře.

Datum vydání: 28. 9.
Platforma: PC, PS3, Xbox 360, PSP, 3DS
Jazyk: Český
Vývojář: EA Sports

Torchlight 2

FOTO: Torchlight 2RPG, které získalo řadu ocenění, se vrací s pořadovým číslem 2. Tvůrci mají na svědomí také úspěšné Diablo, takže je na co se těšit. I druhý díl nám samozřejmě nabídne pořádnou akci, humor a stovky předmětů, které můžete získat. Samozřejmostí je i online hraní. Můžete tak objevovat otevřené oblasti, temné kobky, nová monstra, získávat magické předměty a plnit úkoly. Při hraní vás bude doprovázet dynamicky se měnící počasí. Možností je také tvoření a upravování postav a přidávání vlastních módů.

Datum vydání: září
Platforma: PC
Jazyk: České titulky
Vývojář: Runic

Dále vychází datadisk World of Warcraft: Mists of Pandaria, který nabídne prozkoumání ztraceného ostrova s velmi výraznými rysy východních kultur. Zapotřebí je základní hra a všechny ostatní datadisky. Zaujmout by vás mohl i Rocksmith, kde ke hře dostanete také kytaru, abyste mohli s originální hrou zároveň trénovat.

Nepřehlédněte První dojmy: Vyzkoušeli jsme Crysis 3. Víme, jak se hraje s lukem

Pro hráče, kteří mají v oblibě závodní simulátory, se na pultech obchodů objeví Test drive: Ferrari Racing Legends. Fanoušci akčních válečných simulátorů si také přijdou na své v podobě Carrier Command Gaea Mission s českými titulky.

Je tedy opravdu z čeho vybírat a září, které je pro mnohé koncem prázdnin, si můžete pořádně zpestřit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme herní novinky na září. Nejočekávanější jsou Borderlands 2

Hide picture