Menu
FANZINE.cz
Technologie

Tablet Yarvik chce být konkurencí iPadu, má na to?

Monika Šulcová

Monika Šulcová

24. 7. 2011

OBR: Yarvik tablet 8"Další konkurenční tablet je na trhu. Yarvik táhne do boje s novým 8“tabletem. Je tenký, jednoduchý a v černé barvě vypadá velice elegantně. Cenově dostupný se spoustou možností a dosti velkou 8“ obrazovkou by mohl porazit svého předchůdce.

OBR: Yarvik tablet 8"

Tablet 8

Yarvik přináší nový tablet s operačním systémem Android 2.2 a s 15 nainstalovanými aplikacemi, které usnadní práci všem začátečníkům. S 2.1megapixelovou kamerou na přední straně si  na 800 x 600 bodů velkém displeji budete moci povídat s rodinou a přáteli v krásné kvalitě.

Výrobce tvrdí, že baterie vydrží při poslouchání hudby až 12 hodin a při sledování videa čtyři a půl hodiny. Hudbu i videa přehrává ve většině formátů, jako jsou MP3, MP4, WAV a dokonce i AVI. Tablet je vybaven portem HDMI, 800 MHz procesorem a pamětí 256 MB, díky čemuž můžete sledovat filmy ve Full HD kvalitě a vychutnat si každý detail.

Čtěte také naší recenzi nové, filmem inspirované hry Auta 2!

Prsty nebo stylusem se tablet lehce ovládá, ale ti, kteří jsou zvyklí na myš a klávesnici, mají k dispozici dva USB 2.0 porty na jejich připojení. Interní paměť jsou pouhé 2 GB, ale lze ji rozšířit až na 32 GB pomocí karty MicroSDHC. Vzhledově se dosti polepšil oproti svému staršímu bráškovi tabletu 7“, jenž byl o dost menší, i když základní ovládání zůstalo stejné a tvůrci se u nového výrobku zaměřili spíše na vzhled a funkčnost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tablet Yarvik chce být konkurencí iPadu, má na to?

Hide picture