Menu
FANZINE.cz
Technologie

Preview: Front Mission Evolved – sci-fi řežba přichází za zvuku střelby

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

Osedlat ohromného robota a vrhnout se do válečné vřavy je přáním nejednoho sci-fi fanouška. Titul Front Mission Evolved hráči nabídne přesně takovou možnost a to konkrétně ve stroji nazvaném Wanzer. Ve světě zmítaném válkou, kde lidstvo je rozděleno do jednotlivých aliancí a jediné, co je zajímá, je válka.

Souboje vypadají zajímavě Zdroj: strategyinformer.com

Vývojáři fanoušky této série na oficiálních stránkách zásobují množstvím informací a jediné co chybělo, bylo datum vydání, které bylo stanoveno na 8. října 2010. Hlavním hrdinou bude technik Dylan Ramsey a zatím je známo dalších šest charakterů. Hráč bude v hollywoodském stylu vržen do víru destrukce a konfliktu aliancí, které se snaží vytvořit nejlepší humanoidí válečný stroj.

Front Mission: Evolved - boj

Bojovat budete evidentně i mimo stroj

Na výběr bude z bohaté nabídky zbroje a strojních součástí. Zbraně bude možné umístit jak do paží, tak i na ramena; díky tomu se můžeme určitě těšit na efektivní souboje z pohledu třetí osoby, kde se rozhodně nebudeme nudit. Vývojáři mysleli i na to, že hráč nebude chtít zůstat jen u offline hraní a proto bude možnost si zahrát multiplayer.

Podle dostupných videí je jasné, že hra nebude po grafické stránce nic revolučního a ani kvalita zpracování zřejmě zrovna dvakrát neuchvátí. Pokud jste ovšem sci-fi, máte se na co těšit. Efekty jsou vcelku obstojné, ale modely postav a strojů se zdají být celkem kostrbaté. Co se týče zvukové stránky, na videích se zdá být vše na velmi dobré úrovni. Jestli bude opravdu vše tak, jak je to možné zhlédnout třeba na Youtube, to se dozvíme až v den vydání.

Front Mission: Evolved - souboj

Souboje budou zřejmě rychlé a plné adrenalinu

Hra bude dostupná jak na počítačích s operačním systémem Windows, tak i na herní konzoli PS3 a Xbox 360.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Preview: Front Mission Evolved – sci-fi řežba přichází za zvuku střelby

Hide picture