Menu
FANZINE.cz
Technologie

PREVIEW: Need for Speed The Run na žádný zázrak nevypadá

Dominik Butschek

Dominik Butschek

1. 11. 2011

Hráli jsme připravovaný díl série NFS. V The Run jsme našli spoustu nápadů, které vývojáři zabili.

Need for speed the run nikki

Need for Speed je synonymum pro žhavé závodnice zdroj:distributor hry

Chystaný přírůstek do rodiny Need for Speed, The Run, se snaží prorazit s nadupanou grafikou a příběhem o člověku s jedinou šancí na přežití. Jack Rourke je tímto člověkem a musí vyhrát 25 milionů dolarů v závodě napříč USA. To, co vypadá na první pohled jako solidní zápletka pro alespoň béčkový film, však podle zatím dostupných informací není využité zdaleka tak, jak by mohlo.

Plusem bude výborná grafika a nejspíš i ozvučení stejně jako v případě Battlefieldu 3. Hra totiž pojede na stejném engine, tedy Frostbite 2. Hra bude po grafické stránce velmi vyspělá i na průměrných počítačových sestavách.

RECENZE: Battlefield 3 je slabší Call of Duty se špičkovou grafikou

Demoverze, která vyšla pouze pro konzole (podle oficiálního vyjádření člena vývojářského týmu demo na PC nevyšlo z důvodů technické náročnosti oproti konzolím) obsahuje dvě lokace známé z trailerů. Poušť a laviny. Zde byla poznat čistá arkádovka – Lamborghini na sněhu drželo jak přikované. Nehledě na model poškození, kdy auto končí s odřeninami laku a občas i poškozenou kapotou.

Samotný nápad zmíněné tratě, kde se zrovna odpalují laviny, aby se nespustily samovolně, je velmi dobrý a má potenciál. Bohužel se tento potenciál autorům nepodařilo řádně využít a až na jedinou scénu nedokázala tato trať vtáhnout do hry.

The YouTube ID of K9hnD5fKHqk& is invalid.

Pokud se finální verze nebude velmi výrazně lišit od vydaných demoverzí, The Run nemá moc šancí na úspěch.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PREVIEW: Need for Speed The Run na žádný zázrak nevypadá

Hide picture