Menu
FANZINE.cz
Technologie

Při otevření prodejny s produkty Apple se stála fronta jako za komunismu na banány

Redakce

Redakce

30. 10. 2011

V pátek 21. října se v brněnské Galerii Vaňkovka otevřela nová prodejna společnosti iStyle, největší sítě prodejen s kompletním sortimentem produktů Apple určených pro český trh. Podívejte se na exkluzivní videoreportáž ze zahájení prodeje.

Ještě před samotným otevřením prodejny iStyle – Apple Premium Reseller se před dveřmi shromáždila skupinka přibližně čtyřiceti zákazníků.

Hlavním magnetem se kromě nového obchodu stala desetiprocentní sleva, kterou iStyle v den otevření poskytl na veškeré zboží včetně příslušenství. „Zákazníci slevy využívají nejvíce k nákupu iPadů a samozřejmě všech druhů počítačů,“ řekl pro TOPZINE.cz Store Manager Lukáš Ott.

Také jsme byli informováni o tom, že studenti, kteří nestihli využít slevu při příležitosti otevření nové prodejny v Brně, si mohou na všech prodejnách iStyle až do 14. listopadu zakoupit jakýkoli počítač (s výjimkou Mac Mini) s 12 – 13% slevou.

„Studenti mají tradičně největší zájem převážně o MacBook. Kluci zejména o MacBook Pro, kvůli nastavitelným parametrům, a dívky naopak o MacBook Air, hlavně díky jeho kompaktním rozměrům,“ uvedl Sales Specialist Tomáš Jeřela.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Při otevření prodejny s produkty Apple se stála fronta jako za komunismu na banány

Hide picture