Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Připravovaný film Ant-Man má obsazení. Michael Douglas si splnil sen

Jan Uhlík

Jan Uhlík

18. 1. 2014

michael douglasMarvel nedávno ohlásil nový film, Ant-Mana. Uběhla teprve chvíle od odkrytí další komiksové adaptace a tvůrci oznámili obsazení hlavních postav. Roli Hanka Pyma dostal veterán Michael Douglas a roli Scotta Langa sympaťák Paul Rudd.

michael douglas

Michael Douglas. Zdroj: distributor

Hollywoodská hvězda Michael Douglas se rozhodl splnit si svůj sen a zahrát si v komiksovém trháku. Prošel konkurzem a získal roli Hanka Pyma známého především jako Ant-Man. Úspěšných filmů, v kterých si Douglas zahrál, je nespočet. Za zmínku stojí především hlavní role v krimi snímku Wall Street, kde si svým výkonem získal Oskara. Krom hraní získal i prestižní cenu za producentskou práci na filmu Přelet nad kukaččím hnízdem.

Michael nikdy neměl příležitost zahrát si ve fantastickém světě marvelu. Nyní nastává zlom a ve svých 69 letech si zahraje vysloužilého superhrdinu. „Toužil jsem strašně dlouho po roli ve filmu ze světa Marvelu. Scénář je velice zábavný a režisér je naprosto skvělý. Dylan (Douglasův syn) to bude milovat,“ řekl Douglas v jednom ze svých rozhovorů.

Ačkoliv Michael Douglas získal roli prvního Ant-mana, tak si jí příliš neužije. Hlavní role ve filmu je již obsazena někým jiným, Paulem Ruddem. Děj filmu se totiž nebude odehrávat v době největší slávy Hanka Pyma, ale v jeho „důchodové fázi“, kdy mu oblek ukradne Scott Lang, kterého si zahraje právě Paul Rudd, a ten se tak stane novým Ant-Manem. Paula můžeme znát především ze seriálu Friends, kde vystupoval po dobu dvou let.

last vegas douglas

Michael Douglas ve své zatím poslední roli po boků filmových veteránů v Last Vegas. Zdroj: distributor

Režisérských otěží se chopil Edgar Wright, který dokáže z nápadů vymačkat i poslední kapku. Mezi jeho největší úspěchy patří především Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a Scott Pilgrim proti zbytku světa. Také on se svou prací zasloužil o několik filmových ocenění, zatím bez Oskara. Naposledy měl šanci s filmem U Konce světa. Film bohužel nedopadl natolik dobře, aby ho získal, ale nyní má další příležitost, jak zaplnit svou sbírku.

Ant-Man by měl spatřit světlo světa 31. července 2015. Sedí vám Michael Douglas na roli Hanka Pyma?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Připravovaný film Ant-Man má obsazení. Michael Douglas si splnil sen

Hide picture