×
FANZINE.cz

Připravovaný film Ant-Man má obsazení. Michael Douglas si splnil sen

michael douglasMarvel nedávno ohlásil nový film, Ant-Mana. Uběhla teprve chvíle od odkrytí další komiksové adaptace a tvůrci oznámili obsazení hlavních postav. Roli Hanka Pyma dostal veterán Michael Douglas a roli Scotta Langa sympaťák Paul Rudd.

michael douglas
Michael Douglas. Zdroj: distributor

Hollywoodská hvězda Michael Douglas se rozhodl splnit si svůj sen a zahrát si v komiksovém trháku. Prošel konkurzem a získal roli Hanka Pyma známého především jako Ant-Man. Úspěšných filmů, v kterých si Douglas zahrál, je nespočet. Za zmínku stojí především hlavní role v krimi snímku Wall Street, kde si svým výkonem získal Oskara. Krom hraní získal i prestižní cenu za producentskou práci na filmu Přelet nad kukaččím hnízdem.

Michael nikdy neměl příležitost zahrát si ve fantastickém světě marvelu. Nyní nastává zlom a ve svých 69 letech si zahraje vysloužilého superhrdinu. „Toužil jsem strašně dlouho po roli ve filmu ze světa Marvelu. Scénář je velice zábavný a režisér je naprosto skvělý. Dylan (Douglasův syn) to bude milovat,“ řekl Douglas v jednom ze svých rozhovorů.

Ačkoliv Michael Douglas získal roli prvního Ant-mana, tak si jí příliš neužije. Hlavní role ve filmu je již obsazena někým jiným, Paulem Ruddem. Děj filmu se totiž nebude odehrávat v době největší slávy Hanka Pyma, ale v jeho „důchodové fázi“, kdy mu oblek ukradne Scott Lang, kterého si zahraje právě Paul Rudd, a ten se tak stane novým Ant-Manem. Paula můžeme znát především ze seriálu Friends, kde vystupoval po dobu dvou let.

last vegas douglas
Michael Douglas ve své zatím poslední roli po boků filmových veteránů v Last Vegas. Zdroj: distributor

Režisérských otěží se chopil Edgar Wright, který dokáže z nápadů vymačkat i poslední kapku. Mezi jeho největší úspěchy patří především Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení a Scott Pilgrim proti zbytku světa. Také on se svou prací zasloužil o několik filmových ocenění, zatím bez Oskara. Naposledy měl šanci s filmem U Konce světa. Film bohužel nedopadl natolik dobře, aby ho získal, ale nyní má další příležitost, jak zaplnit svou sbírku.

Ant-Man by měl spatřit světlo světa 31. července 2015. Sedí vám Michael Douglas na roli Hanka Pyma?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..