Menu
FANZINE.cz
Technologie

Připravujeme pro vás nový magazín o hrách a technologiích, GAMEZINE.cz

Redakce

Redakce

14. 5. 2012

FOTO: GAMEZINE.cz - vize magazínuNejvětší český magazín pro studenty a mladé, TOPZINE.cz, připravuje na začátek letních prázdnin překvapení pro všechny fanoušky videoher a moderních technologií. Od 1. července bude do veřejného betaprovozu uveden GAMEZINE.cz.

FOTO: GAMEZINE.cz - vize magazínu

Nový magazín vznikne ze současné rubriky Technologie a hry na TOPZINE.cz, přes kterou bude možné se na GAMEZINE.cz dostat, budou zde i nadále zobrazovány ty nejzajímavější články z oblasti počítačových i konzolových her, moderních technologií či vesmíru.

„GAMEZINE.cz se bude lišit od většiny herních magazínů tím, že k němu nebude přidružen žádný herní e-shop, čímž si zachová nezávislost a objektivitu,“ řekl manažer projektu Marek Jedinák.

Nový magazín má vycházet z grafiky TOPZINE.cz a má být do jisté míry propojen s FANZINE.cz, magazínem o sci-fi, fantasy a hororu. „Čtenářské skupiny obou magazínů se do velké míry překrývají, proto chceme, aby měli naši čtenáři obsah obou magazínů pohromadě,“ dodal Jedinák.

Redakci GAMEZINE.cz bude tvořit rozšířený tým současné rubriky Technologie a hry na TOPZINE.cz. Se členy redakce se budou moci fanoušci osobně setkat na řadě herních akcí a největších českých conech.

To nejlepší z GAMEZINE.cz můžete sledovat na naší stránce na Facebooku i na Google+.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Připravujeme pro vás nový magazín o hrách a technologiích, GAMEZINE.cz

Hide picture