×
FANZINE.cz

Přípravy na natáčení Star Wars trvají již tři měsíce. Natáčení začne brzy

Star Wars Pinewood
Trojce se i přes svůj věk vrátí zpět do pokračování. Zdroj: reprofoto youtube.com

Server Jedi News odhalil zajímavý trik Disney, který měl zapříčinit zatajení průběhu natáčení nově chystané sedmé epizody Star Wars. Předprodukce běží již třetí měsíc.

Trojce se i přes svůj věk vrátí zpět do pokračování. Zdroj: reprofoto youtube.com

Disney využilo dnes již standardního triku na ošálení veřejnosti. Vychytávka spočívá v tom, že si vytvořili fiktivní filmařskou společnost pod názvem Foodles Productions Ltd. a zabrali si prostory ve velice známém a populárním studiu Pinewood. Zde se natáčely filmy jako Prometheus, X-Men: První třída nebo Temný rytíř.

I mistr tesař se někdy utne a utajení je prozrazeno. Kde se stala chyba? Zaprvé základní kapitál firmy činí pouhou jednu libru. Zadruhé se prozradili tím, že v březnovém zapsaní tří režisérů pracujících pro Foodles Productions byl jeden, který již několik let pomáhá tvořit filmy pro Disney. A za třetí si společnost zaregistrovala prostory na 10 let dopředu, což naznačuje práci na pokračováních, s kterými se oficiálně počítá. Ve smlouvě se také nachází položka, která říká, že natáčení by mělo započít v říjnu letošního roku!

Díky tomuto odhalení víme, že se Star Wars nachází již třetí měsíc v předprodukci. V brzké době se tedy zajisté dočkáme prvních oficiálních informací o  obsazení do rolí a mnohem více podrobností o filmu.

Není to ale poprvé, co společnost tento trik použila. To samé udělala při natáčení Pirátů z Karibiku, kde pro změnu jméno falešné společnosti bylo Blackbeard Productions Ltd. Dnes tak činí například i většina celebrit. Jejich známý založí firmu a na základě toho pořizuje fotky, prodává je za tučný honorář do bulvárů a s celebritou se dělí o vydělané peníze.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..