Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Přípravy na natáčení Star Wars trvají již tři měsíce. Natáčení začne brzy

Jan Uhlík

Jan Uhlík

1. 8. 2013

Star Wars Pinewood

Server Jedi News odhalil zajímavý trik Disney, který měl zapříčinit zatajení průběhu natáčení nově chystané sedmé epizody Star Wars. Předprodukce běží již třetí měsíc.

Star Wars Pinewood

Trojce se i přes svůj věk vrátí zpět do pokračování. Zdroj: reprofoto youtube.com

Disney využilo dnes již standardního triku na ošálení veřejnosti. Vychytávka spočívá v tom, že si vytvořili fiktivní filmařskou společnost pod názvem Foodles Productions Ltd. a zabrali si prostory ve velice známém a populárním studiu Pinewood. Zde se natáčely filmy jako Prometheus, X-Men: První třída nebo Temný rytíř.

I mistr tesař se někdy utne a utajení je prozrazeno. Kde se stala chyba? Zaprvé základní kapitál firmy činí pouhou jednu libru. Zadruhé se prozradili tím, že v březnovém zapsaní tří režisérů pracujících pro Foodles Productions byl jeden, který již několik let pomáhá tvořit filmy pro Disney. A za třetí si společnost zaregistrovala prostory na 10 let dopředu, což naznačuje práci na pokračováních, s kterými se oficiálně počítá. Ve smlouvě se také nachází položka, která říká, že natáčení by mělo započít v říjnu letošního roku!

Díky tomuto odhalení víme, že se Star Wars nachází již třetí měsíc v předprodukci. V brzké době se tedy zajisté dočkáme prvních oficiálních informací o  obsazení do rolí a mnohem více podrobností o filmu.

Není to ale poprvé, co společnost tento trik použila. To samé udělala při natáčení Pirátů z Karibiku, kde pro změnu jméno falešné společnosti bylo Blackbeard Productions Ltd. Dnes tak činí například i většina celebrit. Jejich známý založí firmu a na základě toho pořizuje fotky, prodává je za tučný honorář do bulvárů a s celebritou se dělí o vydělané peníze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přípravy na natáčení Star Wars trvají již tři měsíce. Natáčení začne brzy

Hide picture