Menu
FANZINE.cz
Ostatní

Přírodní způsoby, jak podpořit svou erekci a postelový život

Problémy v posteli nejsou pro žádného muže příjemné. Nemusíte se ale obávat, protože v tom nejste sami. Poruchy erekce jsou problémem téměř každého druhého muže. U každého přitom přijdou v jiné fázi života. Většina mužů si myslí, že s tím musí žít nebo jít k lékaři. Ani jedno není úplně pravda. V první řadě můžete zkusit metody, které odstraní problém bez léků.

Ženšen a maka

První látka pochází z Asie a zdravá je pro muže i ženy. Ženšen podporuje celkové zdraví a využít ho můžete také při problémech s erekcí. Nevíte, jak zlepšit erekci? Zajděte do lékárny nebo prodejny s bylinkami a pořiďte si ženšen. Tato rostliny dokáže s vaším tělem udělat zázraky. Červený ženšen je mnohem lepší pro zlepšení erektilní dysfunkce. Užít si ale můžete i dalších benefitů. Ženšen:

  • zpomaluje stárnutí,
  • reguluje krevní tlak,
  • udržuje zdravou hladinu cukru v krvi,
  • podporuje činnost mozku a obnovu mozkových buněk.

Maka u nás stále není příliš známá, ale představuje obrovské množství prospěšných vlastností. Maka pochází z Jižní Ameriky a pro místní obyvatele je nejen léčivem, ale také běžnou potravinou. Tato rostlina působí pozitivně na libido a zvyšuje plodnost u mužů i žen. Jestli máte jen mírnou erektilní dysfunkci, bude pro vás velmi dobrou volbou.

Šafrán a zelený čaj

Vysoce ceněné koření si většina z nás na vaření nemůže dovolit, protože je velmi drahé. Podle výzkumů má množství kolem 200 mg denně skvělý vliv na erekci. Zvýší se její trvání a výsledky pocítíte již po 10 dnech užívání. V lékárně najdete šafránový extrakt, který vám užívání usnadní. Musíte jen počítat s tím, že to není nejlevnější doplněk stravy na trhu.

Mnohem levnější variantou pro zlepšení erekce je zelený čaj. Navíc vám pomůže s hubnutím. V tomto případě je pro vás důležité, že snižuje ztučnění artérií. To se nakonec projeví silnější a déle trvající erekcí. A obecně zlepšíte zdraví svého kardiovaskulárního systému. Velkou výhodou také je, že ho najdete v každých potravinách. Bohužel nemůžete očekávat, že výsledky uvidíte okamžitě.

Fyzická aktivita

Poruchy erekce nesouvisí vždy jen s fyzickým zdravím. Velmi důležité je také psychické zdraví. Posilování, hubnutí a vypracování těla vám pomůže nejen ze zdravotního hlediska, ale budete mít také více sebevědomí. Tohle všechno dohromady podpoří sexuální aktivitu. Erektilní dysfunkce může být spojena také s nadváhou, takže se jí můžete zbavit díky pravidelnému cvičení.

Pozitivní přístup k životu

Budete se divit, ale pozitivní pohled na svět je velmi důležitý pro váš sexuální život. Negativní postoj k životu ovlivní vaše fyzické zdraví, včetně problémů v posteli. Smysl pro humor je skvělou možností, jak se můžete zbavit tohoto problému a zároveň zlepšit své zdraví. Vaše partnerka bude také velmi ráda, protože hravost jednoduše do postele patří.

Promluvte si se svou partnerkou

Komunikace a otevřenost je v tomto případě velmi důležitá. V první řadě byste se měli poradit s lékařem. Zdravotnické oděvy vás nesmí odradit od návštěvy specialisty. Poruchy erekce mají mnoho příčin a s pomocí odborníka najdete důvod pro vaše potíže. Díky tomu můžete zvolit nejlepší léčbu a uvidíte, že léky možná nebudou ani zapotřebí. Mezi hlavní příčiny erektilní dysfunkce se řadí:

  • diabetes, vysoký krevní tlak, prostata,
  • užívání některých léků,
  • špatný psychický stav,
  • špatná životospráva (nedostatek spánku, konzumace alkoholu, kouření atd.).

Dalším krokem při léčbě by rozhodně měla být konverzace s partnerkou. Jednou z možností, jak můžete svůj erotický život znovu nastartovat, je také erotické prádlo nebo hračky. Na to ale nemůžete být sami. Ujistěte partnerku, že chyba není v ní a domluvte se na experimentech, které přinesete do postele. Uvidíte, že vám to oběma hodně pomůže a posílí váš vztah.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Přírodní způsoby, jak podpořit svou erekci a postelový život

Hide picture