Menu
FANZINE.cz
Technologie

Příslušenství k PlayStationu 3 získalo certifikaci americké armády

Marek Jedinák

Marek Jedinák

10. 1. 2012

Americký výrobce periferních zařízení k herním konzolím oznámil spolupráci s armádou spojených států. Výsledkem partnerství budou nástavce v podobě nejrůznějších zbraní, ale také profi sluchátka.

Nový nástavec vypadá konečně důstojně, ne jako jeho zpackaný předchůdce Zdroj: ctadigital.com

Společnosti CTA digital se podařilo získat licenci americké armády, jež bude využita k výrobě celé řady atraktivních periferií. Společnost tak využila neschopnosti Sony vyvinout důstojný ovladač, neboť jejich nástavec Sharpshooter připomíná spíše nepovedenou dětskou hračku ze sedmdesátých let.

Na Xbox 360 půjde o úplnou novinku, ke hraní bude potřeba pohybového ovladače Kinect.

Podívejte se, jak TOP 6 legendárních stříleček časem zkrásnělo

Dostupný bude ve třech verzích a opravdu skalní pařani jej mohou doplnit stylovým vojenským batohem uspokojeným k bezpečnému transportu konzolí včetně joysticků a pohybových ovladačů. Třešničkou na dortu celého setu jsou pak nabušená sluchátka potlačující veškerý okolní šum.

K dispozici bude také raritka v podobě mikrofonu snímajícího zvuk nasazením na krk. Obdobnou technologii využívali němečtí tankisté během druhé světové války.

Podobná zařízení ocení především hráči her Socom, Gears of War a Resistance 3. V České republice periferie zatím nemají oficiálního distributora, dá se však předpokládat, že jej některý ze specializovaných obchodů na vlastní pěst odkoupí a s patřičnou přirážkou prodá i na našem trhu. Cena by teoreticky neměla přesáhnout 2 000 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Příslušenství k PlayStationu 3 získalo certifikaci americké armády

Hide picture