Příští Mass Effect by mohl být prequel původní trilogie, zvažuje BioWare

Montrealský BioWare již vyvíjí další hru zasazenou do univerza Mass Effectu. Zdá se však, že vývojářský tým prozatím nemá úplně jasno, jakým směrem se titul bude vyvíjet.

Shepardův příběh sice skončil, značka však poslední slovo neřekla Zdroj: vydavatel hry

Otázka je proto směřována čelem k obecenstvu: „Zajímala by vás raději hra odehrávající se před trilogií Mass Effectu, nebo až po ní?“ vyjádřil se s otazníkem výkonný producent značky Casey Hudson prostřednictvím Twitteru. Tak či onak, v obou dvou případech znamená vývoj pro tým určitou výzvu.

Pokud by hra časově spadala před trilogii, musela by být tedy vytvořena příběhová návaznost, aby bylo patrné, že trilogie je skutečně pokračovatelem nové hry. Zde by však mohlo dojít k nesouladu nového příběhu s již zavedeným. V případě pokračování trilogie by bylo nutné navázat na její rozvětvený příběh.

Čtěte také: Black Ops 2 trhá rekordy v prodejnosti. Překonalo i Modern Warfare 3

Již dříve tento měsíc odhalil ředitel společnosti BioWare Montreal Yanick Roy informaci, že pro novou hru bude využita síla Frostbite enginu.       „S uzavřenou původní trilogií a přechodem na nový engine nyní prozkoumáváme nové možnosti v oblasti hratelnosti i příběhu. Stále se tedy můžete těšit na to nejlepší, čím série proslula,“ řekl Roy.

BioWare si je také jistý tím, že hlavním hrdinou nového titulu nebude jen další vesmírný voják. Jaký názor máte vy? Bylo by lepší hru zasadit před trilogii, nebo raději po?

Příští Mass Effect by mohl být prequel původní trilogie, zvažuje BioWare
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.