Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Přítelkyni Rona Weasleye nahradí Katie Bell. Na FanCity 2011 v Praze

Martin Peška

Martin Peška

4. 10. 2011

FOTO: Georgina Leonidas jako Katie Bell ve filmu Harry Potter!Exkluzivně!Jedním z hostů festivalu FanCity, který proběhne koncem října, měla být britská herečka Jessie Cave. Místo ní nakonec za českými fanoušky Harryho Pottera přijede Georgina Leonidas.

„Jessie Cave bohužel přijet nemůže, prý jí do toho vlezlo nějaké natáčení. Místo ní přijede Georgina Leonidas – Katie Bell z Harryho týmu,“ uvedl dnes exkluzivně pro Fanzine.cz pořadatel festivalu her a fantastiky Václav Pravda.

FanCity, festival her a fantastiky, se uskuteční od 26. do 30. října v KC Novodvorská na pražské Lhotce. Magazín Fanzine.cz (při Topzine.cz) je hlavním mediálním partnerem akce. Sledujte náš speciál k této události.

Jessie Cave, která ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve ztvárnila vedlejší postavu Levandule Brown, přítelkyni Rona Weasleye, tedy nahradí Georgina Leonidas.

Leonidas si zahrála jako Katie Bell, nebelvírskou střelkyni, která trpí strašnými zraněními kvůli prokletému náhrdelníku. Objevila se ve dvou posledních dílech potterovské ságy – filmech Harry Potter a Princ dvojí krve – část 1. a Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Nahradila tak herečku Emily Dal, která tuto roli zastávala v prvních dvou filmových adaptacích slavné knižní série spisovatelky J. K. Rowlingové.

FOTO: Georgina Leonidas jako Katie Bell ve filmu Harry Potter

Zdroj: Warner Bros.

Georgina Leonidas je vedle amerického herce Tonyho Amendoly, který ztvárnil čestného bojovníka Bra’taca v seriálu Hvězdná brána, druhým potvrzeným zahraničním hostem nového žánrového festivalu FanCity. Herečka by měla být hostem v pátek 28. večer, Amendola po celou dobu trvání, tedy od středy 26. do neděle 30. října.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přítelkyni Rona Weasleye nahradí Katie Bell. Na FanCity 2011 v Praze

Hide picture