×
FANZINE.cz

Pro iPhone a iPad seženete i vodovodní kohoutek a kachničku do vany

OBR: Kohoutek AppleVodovodní kohoutek ani iDuck nejsou žádný vtip. Výrobci se mohou přetrhnout, aby vymysleli nové příslušenství pro produkty Apple. Díky tomu jsme se dočkali také i těchto dvou novinek, jaký je ale jejich účel?

OBR: Kohoutek Apple II
S klidem na srdci si postavte tablet do kaluže vody. Zdroj: themetapicture.com

Není třeba se bát o zkrat telefonu. Pod kohoutkem je sice malá kaluž, ale vše je vyrobeno z plastu. Díky jemným vlnkám na hladině kaluže tablet nebo telefon dobře drží. Výrobce tvrdí, že tyto držáky využijí nejen majiteléiPhonu nebo iPadu, ale také ostatní, kteří Apple nemají, mohou kohoutek použít.

Máte rádi hledání ztraceného pokladu? Staňte se novodobým Indiana Jonesem ve hře Uncharted!

Cena prozatím není oznámena, ale zato je jasné, že se této hračičky dočkáme ještě letos, a to hned ve třech barevných provedeních: modré, bílé a černé.

OBR: iDuck
Zatancujte si na vlnách s kachničkou. Zdroj: play.com

V létě 2011 se dostala do obchodů také kačenka iDuck. Princip je jednoduchý, připojíte svůj iPhone k vajíčku, který posílá bezdrátově kačence hudbu z mobilu. Kačenka má malý repráček a jediné, co je potřeba, je sedm mikrotužkových baterií, čtyři pro vajíčko a tři pro iDuck. Kačka je samozřejmě vodotěsná, takže klidně může plavat ve vaně s vámi. Dá se sehnat za 25 liber, což je v přepočtu okolo 700 korun.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..