Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Proč se vyplatí nosit tričko s vlastním potiskem?

Máte oblíbenou hlášku z knihy, filmu, seriálu, hry nebo komixu a marně hledáte tričko s vhodným potiskem, které by dalo okolí najevo váš vytříbený vkus? Nevadí, navrhněte si vlastní potisk a obohaťte svůj šatník o originální kousek, který nemá nikdo jiný.

I přes nebývale širokou nabídku oblečení všeho druhu je v dnešní době téměř nemožné se odlišit. Módní trendy jsou neúprosně následovány masami lidí, kteří pak vypadají jako přes kopírák. Zamyslete se: kolik opravdu originálně a zajímavě oblečených lidí za den potkáte? Pravděpodobně jich nebude moc. Dnešní móda sice hlásá originalitu, pravdou ale je, že většina zboží v nákupních centrech vypadá stejně. Chcete se odlišit a vyjádřit svou osobnost decentním způsobem? Zvolte tričko s vlastním potiskem. Kromě toho, že vám bude slušet, má celou řadu výhod.

Vrána k vráně

Co vám při setkání s dosud neznámým člověkem udělá největší radost? Kromě vzájemných sympatií půjde pravděpodobně o společné zájmy. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik lidí, které denně minete, má stejný koníček, stejný oblíbený literární nebo hudební žánr nebo používá stejné hlášky? V klasickém oblečení se to dozvíte jen těžko. Pokud si ale pořídíte trička s potiskem na míru, ze kterých bude možné o vás něco vyčíst, pravděpodobně se k vám začnou hlásit fanoušci stejného směru v tramvaji, hospodě i v kanceláři a budete tak moci navázat nová přátelství (a možná i jiné druhy vztahů). To ale není ani zdaleka všechno, co trička s vlastním potiskem nabízejí.

Dalším (a neméně důležitým aspektem) je možnost označit si svoji smečku. Máte čtenářský klub, partu otužilců, běžců, rybářů nebo fanoušků konkrétní hudební skupiny? Pořiďte si na příští setkání jednotná trička, kterými dáte všem najevo, že nejste jen náhodná sešlost starých známých, ale (skoro) oficiální seskupení. Může jít i o skvělý dárek před rozlučkou se svobodou pro budoucí novomanžele i jejich hosty. Podle preferencí ženicha a nevěsty může jít o decentní potisk, ale také o lehce provokativní text: fantazii se meze nekladou.

Tričko s vlastním potiskem

Trička s vlastním potiskem

Ušetříte za značková trička

Každá subkultura nebo zájmová skupina mívá oblíbené a preferované značky, i tam se totiž hledí na módu a trendy, i když se často liší nebo přímo vymezují od středního proudu. Většina oblíbených obchodů s módou nabízí oblečení ve vyšších cenových skupinách. Oproti tomu tričko s vlastním potiskem pořídíte přibližně za polovinu ceny značkového trička. Navíc je z kvalitního materiálu, potisk vydrží stovky vyprání… a ještě k tomu má duši. Ušetřené peníze můžete použít na něco užitečnějšího (nebo si za ně koupit další tričko s vlastním potiskem).

Trička s vlastním potiskem na trickovy.cz skvěle padnou, dlouho vydrží a dodají vašemu stylu na jedinečnosti. Kromě personalizovaných triček s krátkým rukávem v nestárnoucí bílé nebo černé klasice si můžete koupit i další produkty na míru vašim zálibám. Pořiďte si novou mikinu s potiskem pro nadcházející podzim, polštář, hrnek nebo třeba zástěru. V kombinaci s důkladně promyšleným textem může jít o skvělý dárek, takže už nikdy nebudete muset hodiny bezcílně brouzdat nákupním centrem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proč se vyplatí nosit tričko s vlastním potiskem?

Hide picture