Menu
FANZINE.cz
Technologie

Nový Firefox 7! Prohlížejte internet ještě rychleji a s více možnostmi

Monika Šulcová

Monika Šulcová

25. 7. 2011

OBR: FirefoxSedmá generace Firefox předvádí novinky, chlubí se novými vymoženostmi a hlavně vysokou rychlostí, jež urychlí jak načítání vyhledávače, tak vyhledávání internetových stránek.

OBR: Mozilla

Fandíme Mozille a jejím produktům! Zdroj: mozilla.com

Mozilla Firefox 7 předvádí vyšší rychlost a spoustu vylepšení. Nový Firefox 7 se chlubí vysokou rychlostí, kdy se prohlížeč načítá až 2x rychleji než jeho předchůdci, což však závisí na rychlosti disku a na dalších faktorech, jako je počet rozšiřujících programů, které máte nainstalovány. Možnosti nastavení budou umístěny v daném detailu nově nainstalovaného doplňku. Už se nebudou otevírat v novém okně.

Anonymní zprávy, které budou odcházet z počítačů jen se souhlasem uživatele, budou informovat o výkonu Firefoxu a poskytnou Mozille informace k dalšímu vylepšování. Nová verze prohlížeče by měla být o něco přehlednější, tvůrci si hodně pohráli s protokolem http u adres. A to tak, že se v adresovém řádku nebude zobrazovat a všichni tak rovnou uvidíme název stránky.

Čtěte také novinky o nové hře Driver San Francisco!

Možná už Firefox 7 přinese novinku ohledně Správce stahování. Oproti starším verzím by se neměl otevírat ve zvláštním okně, ale měl by být přímo v okně vyhledávače. Firefox se úspěšně snaží ulehčit práci na internetu, práci při stahování a přináší vysokou rychlost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový Firefox 7! Prohlížejte internet ještě rychleji a s více možnostmi

Hide picture