Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Prosincové fantasy novinky ve znamení pokračování a milostných příběhů

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

26. 12. 2014

Vánoční svátky jsou krásná věc a ideální chvíle pro každého knihomola řádně se zakousnout do nějakého šťavnatého kousku. Přinášíme vám fantasy lahůdky prosincových pultů.

Tajmený mladík vždy vyžaduje prozřetelnost, a tenhle zvlášť. zdroj: přebal knihy

Tajemný mladík vždy vyžaduje prozřetelnost, a tenhle zvlášť. zdroj: přebal knihy

Kane, Stacia: Oči mrtvých

Druhá kniha série Downside. Chess Putnamová prožívá normální pracovní den – na seanci ji málem smrtelně otrávilo médium, a pak má zastavit vraždícího ducha. Jako zaměstnankyně Církve Skutečné pravdy odhaluje ty, kteří se snaží vydělat na problému s falešnými hlášeními o výskytu duchů. Při tom odhání všechny nemrtvé, kteří opravdu touží zabíjet. A k tomu dostala případ týkající se jedné „celebrity“.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 5. prosince 2014.

 Vlčice IIŽemlička, Zdeněk: Vlčice a staré plemeno I +II

Čtvrtá kniha série Vlčice. Blíží se střet s vojskem temnot. Marobud má málo vojáků a naděje na vítězství je malá. Kroana drží mocnou zbraň, ale je otázkou, komu přinese zkázu. Její vlčí duch bloudí v říši tmy a obsah starodávné věštby se naplňuje. Vstoupí démoni, strašliví Prvorození, do světa lidí? Kroana a její přátelé budou muset riskovat mnohem víc a odvážit se i do zapovězených míst.

Vydalo nakladatelství Epocha 16. prosince 2014.

McGuire, Jamie: Prozřetelnost

V městečku Providence se studentka Nina Greyová dostane do ohniska války mezi nebem a peklem. Dívka se s Jaredem Ryelem seznámí úplnou náhodou, nebo si to aspoň myslí. Přestože ji ten pohledný a trochu tajuplný mladík přitahuje, Nina je vůči němu podezřívavá. A když se začnou rojit otázky bez odpovědí, Jared riskuje všechno, aby si udržel ženu, nad kterou má bdít – a prozradí jí tajemství, o němž přísahal, že je bude chránit…

Vydalo nakladatelství Euromedia Group 9. prosince 2014.

Objetí nociKenyon, Sherrilyn: Objetí noci

Druhá kniha série Noční lovec. Sunshine už po nikom tak netoužila. Na tom muži bylo něco zvláštního – od první chvíle si byli blízcí. Když vyjde najevo, že ten tajemný cizinec je její manžel z minulého života, na chvíli uvěří, že by ji snad mohl milovat. Ale je to pravda, anebo v něm jen probudila city k jiné – dávno mrtvé – ženě? A může si jím být vlastně někdy vůbec jistá? Dokud nepochopí, že je jedno, kým jsou, nikdy se jim dávnou kletbu prolomit nepodaří.

Vydalo nakladatelství Euromedia Group 9. prosince 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prosincové fantasy novinky ve znamení pokračování a milostných příběhů

Hide picture