Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Prostitutky si za sex nechávají platit, protože to viděly ve hře GTA

Zdeněk Král

Zdeněk Král

1. 4. 2012

Všichni jsme to tak nějak čekali, ale až teď máme důkaz. Pokud hrajete počítačové hry, tak se téměř jistě stanete prostitutkou.

OBR.: GTA IV

Hry kazí děti i dospělé, GTA obzvlášť, všichni to víme… Zdroj: Oficiální stránky hry

Aktualizováno 2. 4. 2013: Samozřejmě apríl 😉

Vyplývá to z velice odborného výzkumu, který provedl Doc. Ing. Helmut Spieler, Ph. D., vedoucí katedry psychologie na německé Berliner Universität.

„Všichni samozřejmě víme, že ze všech hráčů počítačových her, a obzvlášť hráčů her násilných, vyrostou masoví vrazi, úchylové, lenoši a ve všech ohledech opovrženíhodní lidé,“ uvádí Dr. Spieler. „Konečně se nám také podařilo prokázat, že hraní Grand Theft Auto z vás udělá prostitutku.“

Tým Dr. Spielera vyzpovídal celkem 478 prostitutek po celém Německu, a všechny do jedné uvedly, že je k jejich povolání přivedla slavná série GTA.

„Vždycky, když jsem sledovala bratra, jak hraje Grand Theft Auto, viděla jsem, že zastavil autem u obrubníku, nabral lehkou děvu, chvíli se houpala kamera a pak mu z virtuálního konta zmizelo pět set dolarů,“ vypověděla Nikola Belitschová, kterou Dr. Spieler odchytil na německé dálnici A12.

„Bratr vystřílel školu a policisté ho sice na útěku postřelili, ale utekl jim, a když nastoupil do sanitky, kterou ukradl, tak se rychle vyléčil. Hru jsem si také zahrála a rozhodla se, že prostituce je pro mě jasná volba,“ dodala Belitschová. „Houpání mi nevadí, na moři jsem nevolností taky nikdy netrpěla.“

Stejné zkušenosti mají i její kolegyně, je tedy zjevné, že GTA poškodí nejen vaše syny, ze kterých vyrostou brutální vraždící maniaci, ale také vaše dcery.

O studiích prokazujících zhoubný vliv her vás budeme dále informovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prostitutky si za sex nechávají platit, protože to viděly ve hře GTA

Hide picture