×
FANZINE.cz

Prostitutky si za sex nechávají platit, protože to viděly ve hře GTA

OBR.: GTA IV
Hry kazí děti i dospělé, GTA obzvlášť, všichni to víme… Zdroj: Oficiální stránky hry

Všichni jsme to tak nějak čekali, ale až teď máme důkaz. Pokud hrajete počítačové hry, tak se téměř jistě stanete prostitutkou.

Hry kazí děti i dospělé, GTA obzvlášť, všichni to víme… Zdroj: Oficiální stránky hry

Aktualizováno 2. 4. 2013: Samozřejmě apríl 😉

Vyplývá to z velice odborného výzkumu, který provedl Doc. Ing. Helmut Spieler, Ph. D., vedoucí katedry psychologie na německé Berliner Universität.

„Všichni samozřejmě víme, že ze všech hráčů počítačových her, a obzvlášť hráčů her násilných, vyrostou masoví vrazi, úchylové, lenoši a ve všech ohledech opovrženíhodní lidé,“ uvádí Dr. Spieler. „Konečně se nám také podařilo prokázat, že hraní Grand Theft Auto z vás udělá prostitutku.“

Tým Dr. Spielera vyzpovídal celkem 478 prostitutek po celém Německu, a všechny do jedné uvedly, že je k jejich povolání přivedla slavná série GTA.

„Vždycky, když jsem sledovala bratra, jak hraje Grand Theft Auto, viděla jsem, že zastavil autem u obrubníku, nabral lehkou děvu, chvíli se houpala kamera a pak mu z virtuálního konta zmizelo pět set dolarů,“ vypověděla Nikola Belitschová, kterou Dr. Spieler odchytil na německé dálnici A12.

„Bratr vystřílel školu a policisté ho sice na útěku postřelili, ale utekl jim, a když nastoupil do sanitky, kterou ukradl, tak se rychle vyléčil. Hru jsem si také zahrála a rozhodla se, že prostituce je pro mě jasná volba,“ dodala Belitschová. „Houpání mi nevadí, na moři jsem nevolností taky nikdy netrpěla.“

Stejné zkušenosti mají i její kolegyně, je tedy zjevné, že GTA poškodí nejen vaše syny, ze kterých vyrostou brutální vraždící maniaci, ale také vaše dcery.

O studiích prokazujících zhoubný vliv her vás budeme dále informovat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..