Menu
FANZINE.cz
Nezařazené

První listopadový víkend se ponese ve znamení LARPu

Redakce

Redakce

29. 10. 2010

Od pátku 5. až do neděle 7. listopadu 2010 se v Brně uskuteční sedmý ročník Larpvíkendu. Toto datum má spousta hráčů zakroužkované v kalendáři. Přijet však může každý.

Foto z LARPu Noir Zdroj: courtofmoravia.com

Organizace Court of Moravia se vytváření larpových her – her, v jejichž příbězích figurují hráči samotní – věnuje od roku 2004. Mimo jiné si tak díky ní můžete vyzkoušet, jaké to je ocitnout se v kůži trestance na útěku, francouzského revolucionáře, gangstera, nebo obyčejného člověka žijícího v totalitním režimu. A právě organizátoři z Court of Moravia mají na svědomí všechny ročníky Larpvíkendu – festivalu plného komorních larpů, tedy her pro menší počet učinkujících.

Larpvíkend je akce, na kterou se těší snad všichni larpaři. Všechny hráče totiž čekají tři dny skvělé zábavy. Vybrat si mohou z velkého množství her, které pro ně organizátoři přichystali. A vůbec se nemusejí strachovat, že by některý promeškali – larpy se budou hrát i vícekrát. Dostavit se a vše vyzkoušet můžou i s larpy zatím nesetkaní začátečníci. Nejen na ně totiž čeká profesionální tým tvořený vyškolenými herci. Letos navíc pořadatelům pomáhají i organizátoři z Polska, Slovenska, Maďarska a Norska. Skvělý zážitek slibují také příběhy, které jakoby z oka vypadly filmovým scénářům či knihám.

V pátek a v sobotu večer si hráči mohou vyměnit a sdělit veškeré dojmy, zážitky a zkušenosti. Připravený je totiž program, kdy se všichni na chvíli odmaskují a seznámí s ostatními. Navzájem si tak pomohou s vylepšeních svých hereckých schopností, nebo si jen tak popovídají.

Pokud si chcete pomalu přicházející zimu zpříjemnit netradičním zážitkem a zábavnými hrami plnými akce, humoru, napětí a adrenalinu, Larpvíkend, konající se od 5. do 7. listopadu v Brně, je otevřený široké veřejnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První listopadový víkend se ponese ve znamení LARPu

Hide picture