Menu
FANZINE.cz
Technologie

Need for Speed: The Run konečně ukázalo gameplay. Podívejte se na video

Peter Kačina

Peter Kačina

17. 6. 2011

Need for Speed : The RunSpolečnost Electronic Arts na své konferenci v rámci největší herní výstavy detailněji představila zatím svůj nejnovější Need For Speed. Na E3 bylo světu představeno první gameplay video ze hry! A bude se poprvé závodit s časem i bez koní pod kapotou.

Zatím nejnovější díl série NFS se vzdálil myšlence ryze arkádových závodů Zdroj: EA.com

Milovníci adrenalinové zběsilé jízdy se ve hře ocitnou, jako vždy, na opačné straně zákona. Podle autorů v nejtežším závodě svého života se vydají na závod napříč Amerikou od startovní čáry u mostu Golden Gate v San Franciscu až po Empire State Building v New Yorku. Překonávaní hranic, jízda hustým provozem velkoměst a riskantní jízda na ledovém povrchu to vše a ješte víc by si hráči měli užít v novém Need For Speed.

Tisková zpráva dále uvádí, že hra poběží na novém enginu Frostbite 2, na kterém bude bežet i Battlefield 3, který vyjde na podzim. Dle slov producenta EA Jasona DeLonga se letos série NFS posune na novou úroveň. Autoři slibují nastavení nových standardů v oblasti grafického zpracování a fyzikálního modelu aut.

Samozřejmě nebude chybět ani oblíbený Autolog, ovšem ve vylepšené verzi. Prozatím je datum vydání uvedeno na 18. listopadu 2011 pro SR a ČR. V Americe si hráči budou moct koupit tento titul už o 3 dny dříve, tedy 15. listopadu. Hra vyjde na PC, Xbox 360, Playstation 3, Wii a Nintendo 3DS.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Need for Speed: The Run konečně ukázalo gameplay. Podívejte se na video

Hide picture