Menu
FANZINE.cz
Technologie

První trailer na Dishonored je venku. Bethesda míchá fantasy a steampunk

Jan Holan

Jan Holan

19. 4. 2012

Podívejte se na renderovaný trailer ze hry Dishonored od tvůrců nejúspěšnějších RPG současnosti. Hráče omámí vykreslením alternativní historie a hrátkami s fiktivní realitou.

video
play-sharp-fill

Nedávno se na Twitteru Bethesdy objevil záhadný obrázek. Většina fanoušků očekávala DLC pro Skyrim, nebo oznámení dalšího dílu postapo série Fallout. Ve skutečnosti jde o očekávání stylové akce Dishonored

Hra, již mají na starosti vývojáři z Arkane Studios, se bude odehrávat ve světe, kde se míchá fantasy se sci-fi a steampunkem. Hráč se ujme role Corva, bývalého uznávaného člena osobní stráže samotné císařovny. Ale poté, co byla zavražděna, padla veškerá vina na něj, a tak se stáhnul do podsvětí města a připravuje svou pomstu.

Čtěte také: Ghost Recon: Future Soldier ukazuje v novém traileru svůj akční potenciál

Dishonored bude koncipováno jako hra s otevřeným světem, tak jak je tomu již u her od Bethesdy zvykem. Ruku k dílu přiložil i Harvey Smith, který je znám svou prací na sérii Deus Ex či Thief, a tak se hráči po dlouhé době jistě dočkají pořádné stealth akce, žánru, který se již začíná mezi moderními hrami vytrácet. Dishonored vyjde ještě tohoto roku na PS3 a Xbox 360.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První trailer na Dishonored je venku. Bethesda míchá fantasy a steampunk

Hide picture