Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

První trailer Nolanova sci-fi Interstellar. McConaughey cestuje červí dírou

První trailer očekávané novnky Christophera Nolana Interstellar je na světě. Záběrům prozrazujícím střípky příběhu sci-fi podívané dominuje epická hudba a hlas Michaela Cainea.

FOTO: Matthew McConaughey Interstellar2

Pro Matthewa McConaugheyho je letošek veleúspěšný rok. Zdroj: Warner

Po dokončení batmanovské trilogie se Christopher Nolan vrací k linii promyšlených sci-fi typu Dokonalý trik či Počátek, jejichž pointa většinou vyvolá bouřlivé debaty filmových fanoušků. V novince Interstellar vezme Nolan diváky do blízké budoucnosti, v níž se pokračování života na Zemi ukáže pro lidstvo nemožné.

Skupina vědců se proto rozhodne cestovat červí dírou a hledat místo, v němž by lidé mohli najít své nové útočiště. Podle režiséra by diváky měla čekat doposud nejrealističtější sci-fi o cestování v čase.

video
play-sharp-fill

Trailer nabízí zatím spíše pozemské záběry, ve kterých je představen hlavní hrdina v podání Matthewa McConaugheyho. Působivou atmosféru pak pomáhá tvořit epický hudební podkres a voiceover Nolanova oblíbence Michaela Cainea.

Interstellar se do kin dostaví v listopadu a kromě obou zmíněných herců se v něm objeví Anne Hathaway, Casey Affleck či v menší roli i Matt Damon. Nezbývá než doufat, že se režisérovi podaří splnit vysoká očekávání jeho příznivců.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První trailer Nolanova sci-fi Interstellar. McConaughey cestuje červí dírou

Hide picture