Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

PS4 DualShock představuje ve videu své funkce. Next-gen ovladač je tady

Redakce

Redakce

30. 4. 2013

Sony PlayStation na svůj Youtube kanál nahrálo video, kde přibližuje detaily nového PS4 DualShock ovladače pro next-gen konzoli PlayStation 4.

video
play-sharp-fill

Ovladač byl již předveden v únoru, kdy byla celá konzole oficiálně ohlášena. Bohužel ale nikdo s určitostí neví, jak konzole bude vypadat. To si Sony zatím nechalo pro sebe. Díky novému tutorial videu se můžeme však podívat na zoubek novým funkcím, které nás u nového ovladače čekají.

V jednoduchostí je krása. Tímto sloganem se při tvorbě ovladače Sony řídilo. Detaily tvoří celek, a proto PS4 DualShock vylepší stávající funkce a přidá pár nových. Na ovladači pracovaly desítky developerů z různých herních společností. Výsledkem je opravdu revoluční next-gen ovladač.

Na první pohled si můžete všimnout modrého pruhu na přední části ovladače. Tento motion sensor dokáže rozpoznat nejen polohu ovladače v místnosti, ale i kdo ho drží. Pokud si tedy při hraní hry na rozpůlené obrazovce prohodíte místa, PS4 to pozná a přizpůsobí obrazovku.

Nad analogovými páčkami se nachází touchpad. Poslouží jak při hraní, tak i pro surfování na internetu nebo používání různých aplikací.

Ovladač v sobě má i reproduktor, který by měl zvýšit pocit při hraní.

Další novinkou je takzvaný Share Button. Díky němu budete moci sdílet screenshot nebo video se svými přáteli během několika málo sekund. Stačí video jednoduše nahrát a poté okamžitě, prostřednictvím jednoho tlačítka, sdílet.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PS4 DualShock představuje ve videu své funkce. Next-gen ovladač je tady

Hide picture