Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Quicksilver a Scarlet Witch budou v nových X-Menech, oznámil Bryan Singer

Jan Uhlík

Jan Uhlík

26. 5. 2013

Quicksilver a Scarlet Witch

Režisér velice očekávaného filmu X-Men: Days of the Future Past nám nabídl další informace ohledně svého nového filmu. K X-Menům se připojí mutanti Quicksilver a Scarlet Witch.

Quicksilver a Scarlet Witch

Potomci padoucha Magneta. Zdroj: Marvel.com

Se zprávami o nových postavách a obsazeních se v poslední době roztrhl pytel. Naposledy jsme se dozvěděli o Adanovi Cantovi a jeho roli Sunspota. Nyní nám přibývají další dva velice zajímaví mutanti. Prvním je Quicksilver, superrychlý syn Magneta. Zahraje si ho Evan Peters, kterého můžeme znát především ze seriálu American Horror Stories, kde předvádí výtečné herecké výkony.

Druhá postava úzce souvisí s Quicksilverem – jeho sestra Scarlet Witch. Wanda, svým pravým jménem, zdědila po svém otci velikou moc. Díky své mutaci umí ovládat pravděpodobnost skrze koncentraci své energie, hezky řečeno získat štěstí ve svůj prospěch. Její obsazení prozatím není známé, ale dle komiksové předlohy můžeme očekávat velice atraktivní herečku. V hodnocení nejvíce sexy komiksových ženských postav se totiž umístila na 14. místě.

Ovšem to, co dělá tuto zprávu nejzajímavější, je fakt, že stejné postavy by se mohly objevit i v pokračování filmu Avengers. Naznačil to režisér Joss Whedon v jednom ze svých rozhovorů, kde zmínil, že by chtěl zakomponovat do filmu svoje oblíbené komiksové postavy, bratra a sestru. Přičemž Quicksilver a Scarlet Witch pasují do smysluplné dějové linie jako jediní.

Jenže zde nastává křížek s autorskými právy. X-Meny vlastní Fox a Avengery Disney. V nadcházejících dvou letech tedy můžeme být svědky velice zajímavého cross-overu dvou filmových světů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Quicksilver a Scarlet Witch budou v nových X-Menech, oznámil Bryan Singer

Hide picture