Menu
FANZINE.cz
Technologie

Rage video ukáže, že hrátky s elektřinou u vody nebývají štastného konce

Jan Holan

Jan Holan

7. 6. 2011

RagePodívejte se na celkem osm minut dlouhý trailer na očekávanou akční řežbu RAGE! Gameplay zachycuje misi ve městě Wellspring, kterému bandité hrozí otrávením zásob pitné vody, a tak je třeba, aby se někdo vydal do studny a zastavil je!

Rage - pouštní buginy

Skoro jako závodní hra Dirt Zdroj: Vydavatel hry

Za RAGE stojí vývojáři od id Software, společnosti, která má na svědomí dnes již legendární hry jako je Wolfenstein, Doom nebo Quake, a tak hráčská komunita RAGE napjatě očekává. Děj celé hry se odehrává na Zemi, mírně zdevastované po pádu meteoritu.

Hlavní hrdina sice ztratil paměť, ale to mu nebrání rozsáhlým arzenálem střílet vše, co se pohne, nebo se účastnit závodů v pouštních buginách. Dokáže se tato hra, mírně připomínající Borderlands či Fallout, zařadit do síně slávy po boku dalších skvostů od id Software?

Hra by se měla dostat na pulty evropských obchodů již 16. září tohoto roku, a to ve verzích pro PC, PS3 a XboX360. Pro skalní fanoušky id Software bude k dispozici i speciální Anarchy Edition, obsahující pár in-game předmětů, která bude zdarma pro předobjednávky hry v některých německých a britských e-shopech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rage video ukáže, že hrátky s elektřinou u vody nebývají štastného konce

Hide picture