×
FANZINE.cz

Ready Kirken nabízí zdarma své nové CD. Legálně a oficiálně na Ulož.to

Ready KirkenStahování je v České republice vždy žhavé téma. Někdy legální, někdy nelegální, možná nemorální, možná v pohodě, ale rozhodně nová akce Ready Kirken potěší jak šetřily, tak milovníky digitální hudby.

Ready Kirken
Digitální hudba je už k dostání i v Česku, Ready Kirken to posunuli dál. Foto: archiv kapely

Nové CD vydala kapela právě ve spolupráci s Ulož.to, které je spoluvydavatelem ještě s Popron Music. Proklikat se k souborům může každý přes reklamní banner na hlavní stránce. K dispozici jsou jak klasické MP3, tak bezztrátový FLAC. Navíc si můžou fanoušci stáhnout a vytisknout obaly a udělat si tak doma vlastní CD.

Kdo by chtěl opravdový originál, může si ho koupit u Popronu. Na rozdíl od minulého alba, které bylo dostupné jen digitálně, jsou tentokrát k dispozici i klasická CDčka.

Čtěte také: Steve Jobs. Muž, jenž konkuroval pirátskému stahování hudby

„Dlouhodobě podporujeme vybrané české kapely, další spolupráci s tak oblíbenou kapelou, jako je Ready Kirken, jsme si nemohli nechat ujít. Chceme se tomu věnovat i do budoucna, Ulož.to je ideální platforma, která neomezuje uživatele a motivuje je k DIY konceptu [Do It Yourself, v tomto kontextu vlastnoruční výroba CD, pozn. redakce].  A tímhle směrem se podle nás bude ubírat i budoucnost vydávání hudby,“ okomentoval spolupráci s kapelou spolumajitel serveru Ulož.to Jan Karabina.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..