Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

RECENZE: Batman LIVE. Joker byl z celé show nejzajímavější

Denisa Marešová

Denisa Marešová

21. 2. 2012

Vezměte všechny filmy o Batmanovi, přidejte akrobatické prvky, spoustu světelných efektů a vznikne vám Batman Live. Tento víkend se O2 Arena proměnila v ulice Gotham City a nabídla divákům příběh vzniku přátelství Batmana a Robina.

Gotham City je jako živé., Foto: Marián Juskanin

Jak to celé dopadlo?

Batman čili Bruce Wayne, proti kterému se ve dvouhodinové show postavili téměř všichni známí protivníci od Hádankáře přes Tučňáka po největšího zloducha Jokera, je paradoxně tou nejnudnější postavou příběhu.

Celý děj tak táhne, stejně jako ve snímku Temný rytíř, právě vynikající Joker.

Pro ty, kteří očekávali od Batmana Live pořádnou akci, máme špatnou zprávu. Bitky a souboje hrdinů jsou i přes salta a akrobatické prvky tak nudné, že by leckterý divák usnul či odešel (jak se také hojně stávalo).

Obzvlášť Batman je ve svém oblečku při soubojích tak toporný, že už to víc ani nejde. Aspoň že mladý Robin se snažil víc.

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=QdDhFzlhR9Y[/youtube_660]

Po vizuální stránce je tato show velice atraktivní a tvůrci by si za tuto část zasloužili jedničku z hvězdičkou. Kulisy a pozadí strhnou ihned divákovu pozornost.

Bohužel to je asi jediná část Batmana Live, která zaujme a pobaví, což je na tak velkolepé vystoupení opravdu velice málo. Pouze na vizuálu se stavět nedá, a proto dopadl Batman Live tak, jak dopadl.

Jako průměrná show za spoustu peněz.

Informace o představení:
Batman LIVE
Datum: 17. února 2012 – 19. února 2012
Místo: O2 aréna (Ocelářská ulice 460/2, Praha 9)
Hodnocení:3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

RECENZE: Batman LIVE. Joker byl z celé show nejzajímavější

Hide picture