Menu
FANZINE.cz
Komiks

Red Lantern a Green Lantern se spojí v novém speciálu

Jan Šuška

Jan Šuška

22. 1. 2014

DC Comics - Red LanternNa příští rok se chystá speciálka DC Comics, Lights Out, která obsahuje dva tituly Green a Red Lantern. Půjde o projekt, ve kterém se oba světy střetnou a budou mít zásadní vliv na celý DC vesmír.

Vzkříšení nebo záhuba? Red a Green Lantern v bolestné křeči. Zdroj: DC Comics

Vzkříšení nebo záhuba? Red a Green Lanterni v bolestné křeči. Zdroj: DC Comics

Obě čísla Green Lantern # 28 a Red Lantern #28 se budou spojovat v lednovém vydání speciálky DC Comics. Podle spisovatele Green Lanterna Roberta Venditti je příběh vytvořen pro ryzí nefalšované fanoušky.

Autor Red Lantern Charles Soule zase tvrdí, že jde o unikátní vydání, které nemá v komiksu obdoby. Čtenářům se dostane rychlého a strhujícího zážitku, který umocní červené a zelené jiskry, které poletí vzduchem. Je takřka nemožné v takové rychlosti číst.

Maximální rychlost čtení

Sám autor tvrdí, že Flipbook je založen na stejném principu jako animovaný film. Série za sebou jdoucích obrázků se rychlým listováním nepatrně změní. Takže čtenářům připadá, že sledují film.

Red Lantern Corps je fiktivní organizace anti-hrdinů DC Universe. Jejich síla je podobná té, jakou má Green Lantern. Red Lantern debutovali v sérii Green Lantern v prosinci 2007 a byli vytvořeni Geoffem Johnsem a Ethanem Van Sciverem . Některé z jejich vlastností byly inspirovány filmem 28 dní poté.

V nové sérii mají DC Comics také novou postavu SuperGirl, která je pro všechny zvědavce obestřena tajemstvím. Toto vydání vyjde v Americe na čtyři dolary a bude mít jistě v budoucnosti sběratelskou hodnotu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Red Lantern a Green Lantern se spojí v novém speciálu

Hide picture