×
FANZINE.cz

Renčínův Labyrint pokřtí Aleš Brichta a Tomáš Němec

V úterý 30. listopadu 2010 bude pokřtěn nový román Pavla Renčína Labyrint. Jeho kmotry se stranou šéfredaktor magazínu Pevnost a známý český rocker.

Román Labyrint vznikal jako on-line projekt na webových stránkách jeho autora Pavla Renčína. Později se stal i součástí Pevnosti – měsíčníku, věnujícímu se fantastice. Za dobu, po níž Renčín jednotlivé kapitoly románu na webu zveřejňoval, si Labyrint získal více než dva a půl tisíce čtenářů, kteří navíc mohli prostřednictvím komentářů zasahovat do děje.

V knižní podobě vyšel Labyrint 26. listopadu u nakladatelství Argo. Původně se měl na pulty knihkupectví dostat již na začátku listopadu, ale v tiskárně došlo k chybě a v knize chybělo několik závěrečných stran textu.

Křest románu proběhne v úterý 30. listopadu 2010 v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí od 17:00 hodin. Pokřtí jej Tomáš Němec a Aleš Brichta. Němcovi tak Renčín vyjádří vděk za možnost vycházení Labyrintu na stránkách Pevnosti. Ti, kteří již román četli, samozřejmě ví, proč byl za druhého kmotra vybrán právě Aleš Brichta. Toho si totiž oblíbil jeden z hlavních protagonistů Labyrintu, Tomáš Slíva. Když vstoupila tato postava do děje, Renčín prohlásil, že má-li Labyrint někdy vyjít knižně, musí u toho být právě Brichta nebo Karel Gott.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..