Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Režisér filmu Donnie Darko natáčí další sci-fi. Bude mít název Corpus Christi

Denisa Marešová

Denisa Marešová

28. 3. 2012

Kontroverzní americký režisér Richard Kelly, tvůrce kultovního filmu Donnie Darko, se chystá opět usednout na režisérské křeslo. A opět se bude jednat o snímek se sci-fi zápletkou.

Donnie Darko a jeho kamarád, králík Frank., Zdroj: distributor filmu

Richard Kelly přichází po dvou neúspěšných pokusech o kvalitní film s novým projektem. Po filmech Apokalypsa a Box, které jsou po úctyhodném Darkovi spíše podprůměrné, se Kelly rozhodl natočit snímek Corpus Christi.

Tehdy velice mladý Kelly debutoval roku 2001 s filmem Donnie Darko. V té době moc velký úspěch v kinech nezaznamenal, ale časem se z něj stal jeden z nejoblíbenějších kultovních počinů.

Nebyl by to Richard Kelly, kdyby do příběhu nezamotal trochu té science fiction tematiky. Corpus Christi má pojednávat o veteránovi z válečného konfliktu v Iráku, jenž trpí posttraumatickými poruchami.

Čtěte také: 8 situací, ve kterých byste se rozhodně nechtěli ocitnout

Více informací na světlo zatím neproniklo, ví se pouze to, že se bude celý příběh odehrávat v blízké budoucnosti. Hlavní roli má ztvárnit Édgar Ramírez, který se letos objeví ve filmu Hněv Titánů jako bůh války Ares.

Natáčení snímku má začít v červenci a jeho premiéra je plánovaná na příští rok. Jedním z producentů bude i Robert Rodriguez, jehož jméno dává divákům příslib brutální podívané.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér filmu Donnie Darko natáčí další sci-fi. Bude mít název Corpus Christi

Hide picture