Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Režisér filmu Správci osudu slibuje další sci-fi. Podle knižní předlohy nebude

Redakce

Redakce

23. 1. 2013

Jaký bude nový film George Nolfiho?<br /> Zdroj: youtube.comTéměř dva roky po premiéře filmu Správci osudu se režisér George Nolfi rozhodl natočit další sci-fi snímek. Tentokrát ve spolupráci se studiem Universal.

Jaký bude nový film George Nolfiho? Zdroj: youtube.com

Jaký bude nový film George Nolfiho? Zdroj: youtube.com

Zatímco scénář k filmu Správci osudu psal George Nolfi sám podle knihy spisovatele Philipa K. Dicka, jeho nový film bude mít naprosto originální scénář z pera autora snímku Konečná, Andrew Knauera.

Správci osudu pojednávají o muži jménem David Norris (Matt Damon) a jeho vyvolené Elise (Emily Blunt). Jejich cesty se jednoho dne náhodou střetly na veřejných záchodcích a už nikdy se neměly střetnout znovu. Alespoň dle mínění správců osudu, skupiny mužů, kteří zachovávají rovnováhu ve světě. Když však David po čase zahlédne Elise v autobuse, celý příběh plný tajemství se rozjíždí a zamilovaný pár utíká před svým vlastním osudem.

Prozatím čítá Nolfiho režisérská filmografie pouze jeden film, právě zmíněné Správce osudu, málo se však ví, že co se týče filmografie scénáristické, má za sebou kasovní trháky jako Bournovo ultimátum nebo Dannyho parťáci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér filmu Správci osudu slibuje další sci-fi. Podle knižní předlohy nebude

Hide picture