Menu
FANZINE.cz
Technologie

Režisér Hellboye je pořádný pařan. Známe vášeň Guillerma del Tora

Martin Mašek

Martin Mašek

19. 9. 2011

Guillermo del Toro a revolver Samaritan - HellboyUrčitě znáte jeho filmy, Guillermo del Toro je jeden z nejlepších režisérů posledních let. Ale asi nevíte, že je zároveň i náruživý hráč všech možných her. Kde na to všechno bere čas?

Guillermo del Toro a Faun - Faunův labyrint

Guillermo del Toro a Faun ze známého Faunova labyrintu zdroj: imdb.com

I když je velmi vytížen psaním, produkováním a natáčením nových úžasných filmů, dokáže si vždycky najít čas, aby hrál ty nejnovější hry. A nejen jako sváteční hráč, ale jako ten nejzatvrzelejší pařan prochází hru za hrou až do úplného konce.

VIDEO: Redakce Topzine.cz probrala herní konzole, Deus Ex i Resistance 3!

Nelituje ani času, aby si hned v den vydání hry došel pro Call of Duty nebo Portal 2. Hry a herní svět jsou pro del Tora obrovskou inspirací, kterou se nebojí promítat do svých filmů. Mimoto i spolupracuje s THQ a Volition na svém vlastním herním produktu inSANE.

Chystaná trilogie inSANE by měla být v první řadě konzolová záležitost a její první díl by se měl objevit někdy v roce 2013. Podle del Torových slov by mělo hráče přivést do světa, kde každá akce bude mít vliv na celý chod příběhu. Chtěl by, aby všechny jeho filmy hru ovlivňovaly a vytvářely tak unikátní prostředí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér Hellboye je pořádný pařan. Známe vášeň Guillerma del Tora

Hide picture