×
FANZINE.cz

Říjnové sci-fi a horové knižní novinky – Nonstop či Kvazi

Nick Webb: Stará flotila - Roj
Další úvodní díl vesmírného akčního sci-fi cyklu - Stará flotila od Nicka Webba. Zdroj: výřez knižní obálky.

Halloweenský měsíc si pro milovníky nových svazků hrůzostrašných nebo science fiction knih uchystal nejedno milé překvapení. Čtenáře literární fantastiky potěší nové vydání klasiky Aldisse či Lema, ale také zbrusu nový příběh Lukjaněnka nebo Bronce.

Marie Lu: Warcross 

Marie Lu: Warcross -HráčkaHerní fenomén Warcross je pro některé únikem z reality, jiní si díky němu přijdou na slušné peníze. Hackerka Emika je na mizině. Aby si přivydělala, zariskuje a nabourá se do mezinárodního turnaje ve Warcrossu. Jenže omylem se ocitne ve středu dění a přes noc se stane celebritou.

Dokonce dostane od tajemného tvůrce Warcrossu nabídku, která se neodmítá. A tak Emika zamíří do Tokia, kde odhalí spiknutí, které by mohlo mít nedozírné následky. Warcross není jen hra, je to způsob života! Od autorky úspěšné série Legenda.

Vydalo nakladatelství CooBoo 1. října 2018.

Cynthia Handová: Posmrtný život Holly ChaseovéCynthia Landova: Posmrtný život Holly Chaseové

Před pěti lety na Štědrý večer navštívili Holly tři duchové, aby jí ukázali, jaká se z ní stala zkažená a sobecká dívka, a žádali ji, aby se změnila a vše napravila. Ale Holly to odmítla. A pak zemřela. Nyní pracuje pro super tajnou společnost jako Duch minulých Vánoc a snaží se napravit další sobecké lidi, jako byla ona sama. Holly zůstává stále ve věku sedmnácti let, zatímco její rodina a přátele žijí bez ní. Ale letos se vše změní!

Krásné převyprávění klasické Vánoční koledy.

Vydalo nakladatelství CooBoo 1. října 2018.

Manel Loureiro: Apokalypsa Z – Temné dny

Manel Laureiro: Apokalypsa Z - Temné dnyNadešel konec civilizace. Pryč jsou internet, televize i mobilní telefony. Není nic, co by člověku připomínalo, že je stále lidským tvorem. Apokalypsa začala. Zbývá už jen jediný cíl: PŘEŽÍT! Španělsko se zmítá se v osidlech globální pandemie měnící lidstvo v nenasytné zástupy krvelačných monster.

Ze slibovaných bezpečných úkrytů se staly smrtící pasti, bezpráví a chaos pohltily zbytky dřívějších symbolů autority, občanská válka zničila byť jen stíny zaniklé civilizace. Snad jediným dosud bezpečným místem jsou odlehlé Kanárské ostrovy, kde se ukrývají uprchlíci před běsnícím virem.

Jakýkoli jejich pokus o zvrácení situace však hrozí navždy zmařit neúnavně narůstající zástupy nemrtvých spolu s neméně osudovou lidskou zbabělostí a zradou… Volné pokračování slavného díla Apokalypsa Z – Začátek konce.

Vydalo nakladatelství Argo 2. října 2018.1 Komentář Říjnové sci-fi a horové knižní novinky – Nonstop či Kvazi

  1. Proč se o knize Nonstop píše jako o novince? Mám tu knihu doma od 1989 a to už bylo druhé vydání (první bylo 1979).

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..