Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Rockstar plánují budoucnost. Chtějí spojit rozlohu všech GTA dohromady

Redakce

Redakce

16. 12. 2012

Ještě ani nevyšel současně vyhlížený díl, a už prosakují informace o plánech v dalším projektu.

OBR.: GTA IV

Série GTA je charakteristická svými nápaditými hrdiny. Zdroj: Oficiální stránky hry

Vice City, Liberty City a San Andreas…města, která každý z nás už někdy zaslechl, ať ho svět Grand Theft Auto vtáhl nebo se jen o něj otřel. Rockstar North nyní pracuje na dalším kousku s pořadovým číslem pět, o kterém jsme už něco málo slyšeli a během následujícího roku se ho i dočkáme.

I přesto se Leslie Benzies na jedné z akcí k desátému vyročí vydání kultovního Vice City (ano, je to opravdu už deset let) za vývojáře vyjádřil, že velmi reálně společnost uvažuje o vytvoření GTA universa, kde propojí všechny známé města z předchozích dílů do jedné obrovské mapy, a samozřejmě umožní vzájemné cestování mezi nimi. Ať už letecky nebo pozemním způsobem.

Čtěte také: Vybrali jsme 10 vánočních dárků pro bohaté. Tohle si běžný geek nekoupí

Nejzajímavěji zní především samotná část o Vice City, které bylo především specifické svou atmosférou 80. let, a jeho vlastní reimaginace do současných plavek (nebo mírně v čase vpřed či vzad), by bylo vskutku zajímavé. Každý správný fanda tohoto tropického ráje by jistě nenechal jedno oko suché při návštěvě starých známých míst, opracovaných zubem času.

Mimo jiné Rockstar oznámil, že chystá opětovné vydání dalších dílů GTA na mobilní platformy, kde oslovují nové herní osazenstvo starými peckami. Proto se po vydání portu Vice City můžeme určitě těšit i na San Andreas. Vývojáři navíc slibují, že nejsou vyloučeny i zcela nové značky pro „mobilní“ hráče.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rockstar plánují budoucnost. Chtějí spojit rozlohu všech GTA dohromady

Hide picture